Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Cs1csó #48076 üzenetére

    ez a lakás így ahogy van - amennyiben tényleg a ráday utcán van - ebben az állapotban is laza 20m ft, de inkább több
    ezt felújítani, fürdő, wc, csak egy értelmes szintre, akár 4-6m ft, meg 3-6 hónap is lehet, attól függ h van szaki, meg felújítás közben mik derülnek ki ( :
    amilyen árak vannak, pénztelen diákoknak ki tudják adni, egy sz@ros szoba nincs 50e ft alatt értelmes helyen, nem lakás, hanem szoba
    ha szépen, minőségileg felújítják, akkor 30m-ért is elmehet
    ezt lelakni már nem tudják ( : fullosan felújítva is 150-160e-ért tudnák kiadni, egy nívósabb szintnél talán 200-ért, én se feccölnék jelenleg bele pénzt, akkor is emelkedik az ára ha nem nyúl hozzá az ember, és így is ki lehet adni

    szerk:
    ráday utcába senki nem megy el apróért dolgozni ( : én is ekkorát újítottam fel, kb 4m ft ment bele eddig, és nagyon sok mindent én csináltam, és még nincs kész, utolsó glett, festés, burkolás, fürdő, konyha ebbe az árba nem fért bele, de ami kész van az minőségi lett, még kb 1,5-2m ft és akkor van kész, alapszinttől jóval jobb, de nem is luxus, ilyen árak vannak, és az enyém nem a rádayn van:)

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák