Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz HardRic #1388 üzenetére

    Két dolog miatt vettem a nagyobbat. Egyrészt találtam egy tesztet, ahol bő 15%-kal gyorsabb volt az UI a nagyobb modellen, másfelől, ha eladásra kerül a sor, sokan a nagyobbat keresik majd, és ha rá is szánják magukat a kisebbre, pofátlanul alkudnak majd, "mer' kicsivel többé a nagyobbat kapom".

    Plusz, egy nem túl valószínű, de lehetséges forgatókönyv: a nagyobb biztosan megkap minden funkciót, android főverziót, mondván, 8 gigabájt RAM elég rá, a kisebbnél meg majd lehet, hogy beüt a marketing osztály átka. Ugyanez áll majd fent, ha netán kiderül, a 6 GB-os modellben spóroltak kicsit a RAM sebességén, amin nem lepődnék meg a UI teszt eredményének tükrében. Láttunk már hasonlót, ha nem is a OnePlus-nál (Lumia vonal, ahol volt olyan 1 GB-os friss modell, amire felmászott a frissítés, meg volt olyan régebbi 1 G-os, amire nem. 521 MB-os versenyzők labdába sem rúghattak, természetesen). Ha lépnek egy ilyet, a kisebb eladhatatlan lesz. A 18k különbség elég sok, de éves szinten csak havi 1500 forintra jön ki, így inkább nem kockáztattam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák