Hirdetés

2019. március 26., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-01-24 21:25:13

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#201) tgabi333

tgabi333
(fanatikus tag)

A cikkben két hiba:
- 7.1.1es androiddal jön
- holnaptól postázzák

(#202) PreikeStoleN válasza belan (#198) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Nekem volt 3T.
S7 edge jobb szerintem. Jobb a kamera,jobb kihangosítva is,stabilan működik.
Mégegyszer nem kell 3T. Ez az 5-tös úgy hallottam/olvastam,ismét gagyi a kamera.

[ Szerkesztve ]

“...Ha meghalsz,Te nem tudod,hogy halott vagy,csak a többieknek nehéz....ugyanez a helyzet akkor is,ha hülye vagy...”

(#203) slimshady válasza Baggins86 (#63) üzenetére

slimshady
(őstag)

Én sok időt töltök kint a szabadban és ahol élek elég sokat esik, és ha esik, jól esik. :D

üdv.: SlimShady

(#204) petipetya

petipetya
(PH! nagyúr)

Táskáról van valami infó? Engem nagyon érdekelne egy. A fotókat a live közben mentettem képernyőképként, nyugodtan használja fel bárki-bárhol.

[ Szerkesztve ]

(#205) ******

(fanatikus tag)

Gondolkoztam hogy iphone 7-et veszek a partnerotól most akciósan 170-ért,de azthiszem inkább erre váltok.Köszi a bemutatót

(#206) twi452 válasza petipetya (#204) üzenetére

twi452
(senior tag)

Ő lenne az nem? "Kicsit" drága szerintem :D
https://oneplus.net/hu/oneplus-travel-backpack

(#207) gombasm válasza HardRic (#160) üzenetére

gombasm
(tag)

Csatlakozom! :R

Nexus 4 & Redmi 5 Plus & Meizu 16th

(#208) petipetya válasza twi452 (#206) üzenetére

petipetya
(PH! nagyúr)

Köszi, ezzel segítettél a döntésben. :)

(#209) mjani1172 válasza vicze1 (#52) üzenetére

mjani1172
(őstag)

Mekkora áfa tartalom van az Eu árban? Mert eddig semmi nem volt.

(#210) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Azt hittem jobb lesz, így inkább csak teszt után kelti fel az érdeklődésem

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#211) paolinho

paolinho
(őstag)

Meg sosem volt Oneplus-om, úgy gondoltam, hogy mind a név megbízhatósága, mind a korábbi típusairól olvasottak, elég alap nekem arra, hogy berendeljek egyet (nekem a kisebb bőven elég).
A kérdésem az lenne, hogy szerintetek lesz ehhez root-szintű hozzáférés? Nem rom-olgatni szeretnék, egyszerűen vannak alkalmazások (pl. Titanium, AdAway), amelyeket szeretek használni.

(#212) Bodrik válasza paolinho (#211) üzenetére

Bodrik
(MODERÁTOR)

Van hozzá. :K

Vagyok aki vagyok...

(#213) parkr válasza belan (#198) üzenetére

parkr
(őstag)

többek közt ezért fogok én is azt venni

2 ∞ & ⇨

(#214) dominating

dominating
(tag)

6/64-és fajtából nem lesz fekete?

-i5-6600K | ASUS Z170PRO GAMING | steelseries SENSEI | steelseries qck+ fnatic edition | siberia v2 DIABLO | EVGA960SSC | BenQ XL2420T | SSD: Kingston HyperX 3K SSD 120 GB - Kingston SSDNOW v+200 120GB - CRUCIAL m4 64GB

(#215) Gyuszmancs

Gyuszmancs
(újonc)

Sziasztok! A nagyobbik verziót szerettem volna kérni, elfogyott. Lehet esetleg prognosztizálni, hogy ilyen új megjelenéseknél mikor lesz újból belőle? Köszi.

(#216) M3oH válasza paolinho (#211) üzenetére

M3oH
(PH! addikt)

VAn bizony. Sőt, a hivatalos fórumon találsz hozzá leírást ;)

(#217) racerx

racerx
(PH! addikt)

Úgy egyet aludva a megjelenésre, nagyon határeset nálam, hogy váltsak e a hármasról. Annyira nem fogott el az az instant get érzés...Határeset a + tudása az OP3hoz képest, határeset az ára (6/64).50-60 körül rá kéne dobni a hármasra.. (bár gondolkodok azon, hogy usából ismerőssel behozva, így már barátibb az árkülönbség (fele kb), csak kérdéses a garancia mennyi, használható e -bár elvileg 1 verzsön van, lesz B20., ára annyi e tényleg , +áfa stb. ezzel futok egy kört majd, oszt meglátjuk. Meg meg kell várni a teszteket, mert kb a kamera az ami fekete ló (erről lehet jót is rosszat is olvasni eddig), a többi dolog adott.

(#218) paolinho válasza Bodrik (#212) üzenetére

paolinho
(őstag)

Köszi, ennyi nekem elég is! :)
Figyelemmel arra, hogy nálam létszükséglet a dual sim, és az ár sem mellékes, iPhone, Samu kizárva. Ami nagyon érdekelne, hogy mire lesz elég ez az akku?!

(#219) wwhy válasza racerx (#217) üzenetére

wwhy
(PH! kedvence)

Ismerőssel behozva nincs áfa ... 'magának' hozza ...

<< Eladók, újak>> <<Logitech Anywhere MX egér >> <<Dell 7480 magyar billentyűzet>>

(#220) Shadon

Shadon
(újonc)

Hááát, nekem kis csalódás... félreértés ne essék, nagyon jó ár/érték aránya van. De én jobban örültem volna ha:
- Kap vízállóságot
- QHD FHD helyett
- Kap OIS-t
- Kap jobb aksit

Cserébe lemondtam volna a dupla kameráról és a mega mennyiségű ramról...

Így nem lesz instabuy...

(#221) Gyuszmancs

Gyuszmancs
(újonc)

Na ilyenkor mi van? Kosárba benne van, de nem enged tovább menni:
"Some items are unavailable in your local warehouse. Your shopping cart is empty right now."

(#222) oba válasza Blizzardking (#161) üzenetére

oba
(PH! addikt)

Azért ez megnyugtató. Mert linkeltek az OP3 topikban olyan teszt fotókat amitől a hajam téptem.
Én még mindig vacilálok, hogy S7 -ről váltsak e. Igazából a kamera miatt váltottam OP3 -ről S7 -re és nem bántam meg. Viszont az OP5 -el kapcsolatban olyan érzésem van, hogy egy picit lehetne jobb ennyi pénzért. Lehetne jobb a kijelző, lehetne jobb a design (vagy legalábbis ne ennyire egyértelműen apple copy). Még a kamera szoftvert is lemásolták az iPhone7 Plusból: [link]

Na mindegy... még alszom rá egy párat.

I came here to drink milk and kick ass. And I've just finished my milk.

(#223) Bodrik válasza paolinho (#218) üzenetére

Bodrik
(MODERÁTOR)

Reggeltől estig elmegy..este meg töltőre teszed. De van powerbank is, ha szoros a dolog.

Vagyok aki vagyok...

(#224) Rick4 válasza wwhy (#219) üzenetére

Rick4
(PH! nagyúr)

Ismerőssel behozatva is van, mert légi úton 430 EUR a határ. És az nem egy tételre, hanem amit magával hoz.

2 db Oneplus 3T eladó, 2 db=100 ezres. Benq W1070 még 2 hó gyári garival, újszerű állapotban eladó.

(#225) dannyl válasza Matada2.3 (#165) üzenetére

dannyl
(PH! addikt)

Azért erős túlzásokba tunak esni emberek, mint pl. te is :DDD

KATASZTRÓFA a kamera!!! AAz, katasztrófa :D Hagyjál már, menjél inkább venni egy DSLR kamerát (bár azt meg kell tanulni használni).

Rick4:

Ha a saját telójaként hozza, akkor nem kell fizetni semmit. Én is hoztam a laptop-omat, 2 telómat, komplett PC-t(!!!), meg egy tükörreflexes kamerát haza USA-ból, és le se szarták. Pedig volt vagy 4000 USD az össz ár.

[ Szerkesztve ]

(#226) meszike91

meszike91
(senior tag)

Az ár nőtt. A dizájn nem tetszik, plusz még ályfon kopi is. Tudásban meg hozza a kötelezőt, de semmi többet. Talán a kamera fejlődött érdemben.

Szerintem ez nem olyan jó vásár, mint a 3 volt.

du, du hast, du hast mich

(#227) ThorsHUN válasza dannyl (#225) üzenetére

ThorsHUN
(őstag)

Most ne is haragudj, de amennyire sztaroljak a kamerat annyira egyaltalan nem jo.
Es igen a tavalyi jo kezdes utan most ugy erzem alabbhagyott a lendulet de nem csak naluk hanem mindegyik "budget flagship" eseteben.

Harom telefon bejelenteset vartam.
mi 6; Honor 9; Oneplus 5
Hat egyik bemutato lattan sem jott el a musthave erzes.

Kamera tekinteteben a one+ 5... zajos. Ha nem kell akkor is magas ISOval dolgozik.
itt is lehet latni azert

(#228) Rick4 válasza dannyl (#225) üzenetére

Rick4
(PH! nagyúr)

Ha a sajátjaként, akkor esetleg... ;)

2 db Oneplus 3T eladó, 2 db=100 ezres. Benq W1070 még 2 hó gyári garival, újszerű állapotban eladó.

(#229) ittakary

ittakary
(PH! nagyúr)

ugye én is kérdeztem a kódot hogy mivel lehet megvenni... na itt valaki talált egy hatalmas piaci rést és felrakta ebayre a kódot 1800Ft-ért :D
Oneplus 5 Early Buy Code

Sírok :D

a kód: Clearer Photos

[ Szerkesztve ]

(#230) Matada2.3 válasza dannyl (#225) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

A szövegértés se hátrány :) Az utóbbi zoom-ra és részletre használt szenzor minőségével van a bajom.

Finn the human --> S8

(#231) hemaka válasza fornettisuti (#139) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

FHD kijelzővel nehéz volna. :DDD

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 ➡ rcx.pw

(#232) agabe válasza ittakary (#229) üzenetére

agabe
(PH! kedvence)

Nameg van valami 20 EUR-os kedvezmény is onplus oldalán (linket most nem találom, de volt már)

Más:
Kamera rendben van ezért az árért teljesen.
Van jobb 250+ezres kategóriában (hagyjuk a nem hivatalos garis árakat), de 150ezresben teljesen megállja a helyét.
Hardver jó, és eddigi tesztek alapján sw optimalizáltsága sem problémás amire mégy jöhetnek a frissítések.

Most nem rendelek ugyan, de meg fogom nézegetni, sőt lehet beszerzek egyet én is kipróbálni majd használtan jó áron (ha lesz jó áron), mert sosem árt kipróbálni saját kezűleg is ;)

(#233) sheratan:
A front kamera EIS -e nagyon király, nem tudom apple, és samsung miért hagyta ki.
A nagyobb felbontás miatt (nomeg az optikai képstabi hiánya is hozzátesz) és az ezek küvetkeztében magasabb ISO érték felelős részben a szemcsésebb képekért mint Samu-apple csúcskészülékei, de tényleg ár/értékben kamerára sem lehet panasz. Amik kicsit jobbak azok már sokkal drágább telók, és nem is mindenben/mindenkor jobbak.

[ Szerkesztve ]

(#233) sheratan válasza tuki2200 (#159) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Nekem idén a negyedik telefonom lesz, igaz ebből az egyiket egy baleset érte, azért kellett cseréljem. Nem hiszem, hogy attól leszel felnőtt, hogy 5 évig használsz valamit :U Gondolom neked is van hobbid, aminél rendszeresen nézegeted, próbálgatod az újabb, másabb cuccokat, költesz rá a racionálison felül is pénzt. Ha nincs, akkor jó eséllyel robot vagy... vagy kínai :D

Blizzardking: Jobb a dinamika, élénkebbek a színek, és az előlapi kameránál a stabilizálás is látványosan jobb mint az i7. Igazából szerintem egyedül a hátlapi kamerának a stabilizálása a gyenge pont, nem tudom ezt lehet-e utólag javítani szoftveresen, de ha igen, akkor elég jó kis kamera lesz ez :K
Plusz az i7 mikrofonján alig hallani, amit a faszi mond, az OP5 sokkal jobban rögzíti a hangot.

NandorHUN: Hát, szerintem ha valamilyen telefon óriási csalódás az elődhöz képest, akkor az pont a P10. A SoC-on kívül szinte semmiben nem változott, ellenben jelentősen drágult. Egy Honor 8 mellett sem látom igazán értelmét, de Honor 9 mellett végképp nem.

(#234) AS válasza ittakary (#229) üzenetére

AS
(PH! félisten)

LOL omg. Ezért ehhez már kell arc :D

Samsung Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy S8

(#235) sparks

sparks
(senior tag)

Este én is megrendeltem a nagyobbikat, bónuszként 2 év biztosítással - ha már lúd... alapon.
Én nem látom rossznak a kamerát, mondjuk én a OP3 kamerájával is elvoltam, nyaralásnál meg úgy is a nagy gépemet használom. Alkalmakra meg bőven jó lesz ez is. Ha pénteken kihozzák, kalapot emelek...

(#229) ittakary A durva az, hogy 2 sold :DDD

[ Szerkesztve ]

Nincs eladó cryptóm, vagy mégis? https://goo.gl/rTQUua

(#236) HardRic

HardRic
(PH! addikt)

Éjjel kaptam a 3 meghiúsult vásárlásomra is confirmation levelet, mintha sikeres lett volna :D A Oneplus oldalon és PayPalen minden rendben úgyhogy valami bug lehetett, de azért egy percig megvolt a pánikszituáció :D

(#237) Shyciii

Shyciii
(PH! addikt)

A GSMArena tesztje alapján elég zajosak a fotók még ideális megvilágítás esetén is...Link
Ez így konkrétan visszalépés lenne a P9-em után. P10-hez képest meg pláne.
Van még mit csiszolniuk a szoftveren.

[ Szerkesztve ]

(#238) tuki2200 válasza oba (#222) üzenetére

tuki2200
(senior tag)

Kolléga csak azokat a mp-ket emelte ki ahol jobban szerepel vagy ugyan ugy, ahol rosszabban azt kedvesen elhanyagolta, nézd meg a videót.. a fokusznal azért lassabb a szifon mert gyengébb a fényviszony, csak egy lámpa, köztudott h ezt nem szerette sosem, ami fontosabb a színek és a reszletesseg, amikor belenagyitanak a képekbe egyszerűen nem jo, nagyon sok minden elveszlik és zajos.. ettől egy tavalyi 120ezres Galaxy s7 jobb képet csinál sokkal.. csak azért írtam le, ha ennyire fontos a kamera próbálj meg objektív forrás utan nézni, ne itt olvasgass mert ugy vettem észre aki kritikával meri illeti ezt a 'tökéletes telefont' arra 4-5-en egyből ra ugranak...

(#239) PandaMonium

PandaMonium
(őstag)

Nekem elutasította a kártyámat úgy is ha direktbe próbáltam fizetni és úgy is hogyha Paypal-on keresztül. Járt más is így? :F

What I cannot create, I do not understand

(#240) HardRic válasza PandaMonium (#239) üzenetére

HardRic
(PH! addikt)

Nálam nem volt kiegyenlítve a hitelkártya, az volt a gond. Sima bankkártyával sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#241) Taci

Taci
(senior tag)

A többi szín mikor fog jönni?

(#242) twi452 válasza PandaMonium (#239) üzenetére

twi452
(senior tag)

Nincs limit állítva a kártyára?
Én is néztem h mi a fene van, se a paypal se a sima kártyás fizetés nem ment. Aztán néztem meg h 150k limitre állítottam anno be :D

(#243) enginev3.0 válasza Shyciii (#237) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Szerintem az S8 képei jobbak, egy kamerával is

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#244) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Szerintem ez a telefon messze nem szólt most akkorát mint az előd. Kiváncsi leszek, hogy milyen sikere lesz. Mondjuk ha azt nézzük hogy az Apple is három éve ugyanazt a telefont adja el más néven és max a hardver az ami 20-30%-al erősebb...

Samsung Galaxy S7e

(#245) PandaMonium válasza HardRic (#240) üzenetére

PandaMonium
(őstag)

Sima bankkártyával próbálom. Limit rendben van - legalábbis úgy emlékszem, hogy én ettől azért magasabbra állítottam anno. Előbb majdnem engedte úgy leadni a rendelést, hogy a szilikon tok nincs is készleten, gondoltam az a probléma. Kivettem a kosárból de így sem jó.

Délután még adok neki egy esélyt, ha akkor se megy akkor marad az iPhone.

What I cannot create, I do not understand

(#246) Shyciii válasza enginev3.0 (#243) üzenetére

Shyciii
(PH! addikt)

Igen, bár S8 jelentősen drágább. A kérdés, hogy a szoftver csiszolása után mit fog nyújtani, mert tökéletes fényviszonyok mellett ekkora zajt produkálni 1,7-es lencsével eléggé gáz.

(#247) enginev3.0 válasza Shyciii (#246) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Talán kicsit több a részlet a One-on, de az érthető, nagyobb felbontás, és múltkori telefon is sokat javítottak szoftveresen, azt hiszem ott a videó felvételen

(#248) Matada2.3 válasza Taci (#241) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Majd szépen külön hype után bemutatják őket egyesével, limitáltan..

Finn the human --> S8

(#249) Shyciii válasza enginev3.0 (#247) üzenetére

Shyciii
(PH! addikt)

GSMArenás fotóösszehasonlító toolt elnézve még a nagyobb részletesség se mindig látszik. Pl a közeli anyagok fotózásakor inkább homályosabb a szövetszálak kivehetősége, mint az S8, Iphone 7P esetén.
Ez így nekem csalódás egyelőre. Majd 1 év után újra rá kell nézni.

(#250) oba válasza Taci (#241) üzenetére

oba
(PH! addikt)

Majd max fél év múlva a Oneplus 5T, gondolom arany lesz. 600 euróért a 6/64, 700 -ért a 8/128, 3650 mAh akkuval, OIS -el. Úgy látszik a Oneplus az egyetlen gyártó aki évente két flagshipet is kiad, nem csak egyet. Kezdek amúgy kiábrándulni a cégből...

I came here to drink milk and kick ass. And I've just finished my milk.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.