Hirdetés

2019. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-01-24 21:25:13

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#501) Kyller

Kyller
(senior tag)

Sziasztok!

LG G4-et érdemes erre lecserélni?

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 7 Matte Black)

(#502) zolomon17 válasza f3rdzs0 (#499) üzenetére

zolomon17
(senior tag)

Most frissült, holnap este lett az új határidő. Nem baj, így legalább most lecsukom a céges laptopot és nyugodt szívvel megyek úszni egyet a Velencei-tóban :)

OnePlus 6T + Nexus 9 + ASUS ROG STRIX GL502VS + ASUS Vivobook S14 S410UN - OnePlus 5 6/64 eladó!

(#503) zolomon17 válasza ittakary (#500) üzenetére

zolomon17
(senior tag)

Várd meg amíg kézben lesz, kicsomagolod, megtapogatod ;) Jó lesz az!

OnePlus 6T + Nexus 9 + ASUS ROG STRIX GL502VS + ASUS Vivobook S14 S410UN - OnePlus 5 6/64 eladó!

(#504) ForRedGlory

ForRedGlory
(PH! nagyúr)

.

[ Szerkesztve ]

*** powered by Samsung Galaxy S10+

(#505) emeron válasza ittakary (#500) üzenetére

emeron
(tag)

Képes lennél rögtön megválni tőle, mert nem kaptad kézhez azonnal? :) Gondolom nem az életed függ tőle, nyugi. #1stWorldProblem már bocs. :P

(#506) belan válasza racerx (#496) üzenetére

belan
(őstag)

Szerintem annyiért más is meg venné)))van hardverapron egy új vagy lesz 165 ezerért hat van aki ebből is hasznot húz )))

[ Szerkesztve ]

(#507) zolomon17 válasza belan (#506) üzenetére

zolomon17
(senior tag)

Mondjuk a 165.000 nem egy elrugaszkodott ár, tekintve, hogy Early Drop-pal ingyen volt a szállítás és a kisebbik kiszerelés így került 161.000-be (309-es árfolyam mellett, ami elég baráti volt a banktól)

(#508) Kocsó válasza HardRic (#383) üzenetére

Kocsó
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Ti kaptatok már tracking numbert, vagy valami infot a kézbesítésről?
Mert nekem egyelőre csak ennyi látszik, se egy e-mail se egy SMS...
Csak arról jött, hogy a fizetést elfogadták 20-án 18:01-kor, amikor megrendeltem és kifizettem..

(#507) zolomon17: ERSTE a hitelkártyáról 154.607 Ft-ot emelt le, tehát van ott haszonkulcs :B
Ha nem jön be, akkor enyém is megy HA-ra és maradok a jól bevált 128-as 3T-mnél :U

(#509) HardRic: köszi, nem aggódom, akkor nekem is bedobják holnap :K :R

ha valakit érdekel a 20€ -s voucher, írjon Privátot, mert a linkelés miatt 1 napra kitiltottak... Remélem ezért nem fognak :B

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#509) HardRic válasza Kocsó (#508) üzenetére

HardRic
(PH! addikt)

Írj a supportnak live chaten, én ott kaptam a sráctól számot, azon kívül se emailben, se oldalon nincs.

Már útnak eresztették, kézbesítés holnapra várható.

[ Szerkesztve ]

(#510) Rick4 válasza mjani1172 (#464) üzenetére

Rick4
(PH! nagyúr)

Ma már harmadszor mondasz a valóságról hibás véleményt a nyilvánvaló tények ellenére, majd korrekten próbálkozol ugyanazzal megajándékozni, amit te szerinted kaptál, ezzel azért mosolyt csaltál az arcomra, utoljára az oviban próbálkoztak hasonló dolgokkal. :D Sajnos az van ezzel is, hogy ismét tévedtél.
Én a tényekkel megindokoltam, miért lősz mellé, te csak megjegyzést teszel, konkrét érvek nélkül, ami legalább olyan kisstílű, mint az eddigiek. :D Hogy nem szereted, ha sértegetnek? Senki se tette, korrekt megállapítás volt.
Lesz még több ilyen nagy önérzeteskedés, vagy inkább bocsánatot kérsz a többiektől a marhaságokért?

Hja, köszi a továbbiakban ne írj, vissza, nem tárgyalok veled... ;)

2 db Oneplus 3T eladó, 2 db=100 ezres. Benq W1070 még 2 hó gyári garival, újszerű állapotban eladó.

(#511) Rick4 válasza Belba (#466) üzenetére

Rick4
(PH! nagyúr)

Gondolom akkor a nevedre szóló számlát (invocie) is be tudod mutatni majd. :D

2 db Oneplus 3T eladó, 2 db=100 ezres. Benq W1070 még 2 hó gyári garival, újszerű állapotban eladó.

(#512) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nekem mindegy ki mit csinál, csak adjatok egyet MA-nak tesztre

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#513) Haneto válasza zolomon17 (#492) üzenetére

Haneto
(tag)

Nekem frissült a várható kézbesítés holnapról hétfőre. :(

OnePlus 5

(#514) belan válasza zolomon17 (#507) üzenetére

belan
(őstag)

Hat így már nem sok a165

(#515) racerx válasza Kyller (#501) üzenetére

racerx
(PH! addikt)

Simán. Már a 3 mat is. Ott csak a kamera gyengébb egy kicsit, de itt valszegg már az se lesz. Ja és bootloop se. :)

(#516) k810 válasza ittakary (#493) üzenetére

k810
(fanatikus tag)

Dettó. 20-i, 20.38-as rendelés, elvileg holnap jön, tracking number sehol.... :W

Samsung Galaxy S9+

(#517) kano

kano
(PH! nagyúr)

Nem igaz, hogy felnőtt emberek mit össze bírnak rinyálni, ha valakinek 1 nappal előbb érkezik meg a fémdarab. Ez ment az OPO, az OP3 és a 3T-nél is. Hogy ilyen hisztis pi**a legyen mindenki?! :DD

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#518) ForRedGlory válasza kano (#517) üzenetére

ForRedGlory
(PH! nagyúr)

Hát, ugyanazért a pénzért elvárják, hogy ugyanazt a szolgáltatást kapják :DDD

Mondom én, aki ma rendelte meg, de tegnap már megkaptam. :P

*** powered by Samsung Galaxy S10+

(#519) kano válasza ForRedGlory (#518) üzenetére

kano
(PH! nagyúr)

Mármint ugyan azért a 0 EUR-ért (mert a szállítás ingyenes volt)? :DDD Nem lehet kivárni azt a +1-2 napot?

(#520) S e t h

S e t h
(PH! kedvence)

Elképesztő mennyivel gyorsabb mint az S8, köszönhetően a lecsupaszított androidnak és kijelző felbontásnak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#521) AcCEsS

AcCEsS
(fanatikus tag)

Jól gondolom, hogy OP5-höz nincs sandstone tok? Legalábbis én nem találom...

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#522) Koktail válasza AcCEsS (#521) üzenetére

Koktail
(tag)

De van én azzal rendeltem :-)

(#523) immi60

immi60
(lelkes újonc)

Megérkezett, eddig nagyon wow!

Ugyanitt OP2 eladó :D

(#524) k810 válasza AcCEsS (#521) üzenetére

k810
(fanatikus tag)

Van. Öt dolcsiért meg van kamu Sandstone (Pelosi). :)

Samsung Galaxy S9+

(#525) kano válasza k810 (#524) üzenetére

kano
(PH! nagyúr)

Viszont ez jó minőségű volt OPO esetében. :K

(#526) exelsior1 válasza S e t h (#520) üzenetére

exelsior1
(őstag)

Volt S8-am, 2 nap után viszlát és szereztem másik 3t-t, ég és föld a sebesség érzet. Gumitokot látott valaki hozzá, lehetőleg gyors beszerzéssel? :R

[ Szerkesztve ]

Oneplus 5

(#527) NandorHUN

NandorHUN
(PH! addikt)

OP5-t ti honnan rendeltétek? Hivatlos OP honlapról?

(#528) k810 válasza NandorHUN (#527) üzenetére

k810
(fanatikus tag)

Természetesen. :)

Samsung Galaxy S9+

(#529) ittakary válasza NandorHUN (#527) üzenetére

ittakary
(PH! nagyúr)

CSAK onnan szabad!!!

máshonnan (más kínai oldal) rendeled akkor beszopod, mert VÁM+ÁFA is rájön!

(#530) oba

oba
(PH! addikt)

Ha picit olcsóbb lenne akkor nem gondolkodnék. Mondjuk 130ezer. Így necces. Mert hiányzik amúgy az oxygenOS, a picit nagyobb méret (most S7 -et használok). De kb. 40ezret kéne rádobnom S7 -re... az picit sok.

I came here to drink milk and kick ass. And I've just finished my milk.

(#531) NandorHUN válasza ittakary (#529) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

"Subscribe and be the first to know when the OnePlus 5 is available on June 27."

Akkor gondolom már nincs több raktáron? :F

(#532) belan válasza S e t h (#520) üzenetére

belan
(őstag)

Az komoly ha tényleg jóval gyorsabb

(#533) twi452

twi452
(senior tag)

Viszont megint lehet rendelni hátlapokat, tempered glass-t stb

(#534) oba

oba
(PH! addikt)

Nem szeretem az ilyen fajta speedtesteket, de azt hiszem ezt hívják úgy, hogy földbe döngölés :)
https://www.youtube.com/watch?v=jO0kuUXpaPA

(#535) belan válasza oba (#534) üzenetére

belan
(őstag)

Hat igen ennyit számít a csupasz android meg fullhd kijelző is előny,meg gondolom a ram is számít

[ Szerkesztve ]

(#536) dwd1

dwd1
(kvázi-tag)

Nincs már early drop

(#537) oba

oba
(PH! addikt)

S8 vs OP5 camera test

Ugyanaz a srác csinálta mint aki az S7 Plus -al hasonlította össze. Ott jobban szerepelt az OP5, az S8hoz képest viszont már szerintem rosszabb. De nem annyival mint amennyivel olcsóbb :)

[ Szerkesztve ]

(#538) f3rdzs0 válasza oba (#534) üzenetére

f3rdzs0
(fanatikus tag)

hát ez várható volt. amúgy az ilyenekben sose mondják hogy QHD vagy FHD az S8, ami azért számít valamennyit.
jelenleg az egyetlen speedtest ami ilyen formátumú és érdekel az az iphone elleni, mert ugye az S8 még nem érte utol a 7et

amúgy most váltott át dispatched-re szóval remélem holnap megkapom :)

HTC U11+ - Bnet (Overwatch): ferdzso#2174

(#539) enginev3.0 válasza oba (#537) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Simán S8, szinte mindenben

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#540) Boda81

Boda81
(lelkes újonc)

Az Normàl, hogy nekem 180 800-at vont le a 128-ra? :U

(#541) NandorHUN válasza oba (#534) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Nem földbedöngölés, mivel az S8-on az animáció skálázása 1x-esen volt hagyva, azaz részben az animációk miatt volt lassab, ha ezt leveszi az ember rögtön nincs akkora különbség.

Másrészt a OP5-nek fele annyi pixel van a kijelzőjén, szóval persze, hogy gyorsabb.. // S8-on beállításokban egyébként le lehet venni 1080p-re is.. és rögtön nem lenne ekkora differencia :D

(#542) f3rdzs0 válasza NandorHUN (#541) üzenetére

f3rdzs0
(fanatikus tag)

de alapból FHD+ra van állítva gyárilag a telefon (ami nagyobb mint a HD de messze nem QHD), emiatt az ilyeneket nehéz komolyan venni mint speedtest amíg nincs tisztázva. igazából a második kör az érdekes. ott már a 3t is vagy kétszer gyorsabb volt az s8nál. szóval memória managementtel problémái vannak a samsungnak (azért ezt nem igazán a 6 giga ramnak tudnám be)

(#540) Boda81: hát az szerintem egy csöppet sok. de attól is függ hogy mivel vásároltatok. mivel paypal drága (meg minimális pénzt tartok ezen a kártyán) én simán mastercarddal rendeltem, az meg ugye középárfolyamon számol. így a sima 153kra jött ki. azzal az árfolyammal ugye neked vhol 172k körül kéne lenned

[ Szerkesztve ]

HTC U11+ - Bnet (Overwatch): ferdzso#2174

(#543) oba válasza NandorHUN (#541) üzenetére

oba
(PH! addikt)

Miért, az OP5 -ön le lett véve? Tesz rá utalást? :) Szerintem mindkettő gyári értéken volt. Az animációk akkor sem indokolják a 2. körös 1 perces különbséget. Van amúgy csomó videó youtubeon, hogy s8 -on (de s7 -en is) ha kisebbre veszed a felbontást nincs számottevő hatása a teljesítményre.

(#544) exelsior1 válasza oba (#543) üzenetére

exelsior1
(őstag)

Volt S8-am, SEMMI különbség nincs. Ugyanaz a sebesség HD-n is, az üzemidő sem változik, csak minden szőrös lesz :D

Oneplus 5

(#545) ForRedGlory válasza dwd1 (#536) üzenetére

ForRedGlory
(PH! nagyúr)

Nekem még bevette most. Igazság szerint már 3 órája betettem kosárba és átléptem paypalra, de ott nem nyomtam rá a fizetésre agyalás címszóval....

Azóta gép újraindítás is volt, de még magvolt a paypal vásárlási linkje és be tudtam hozni, így ki is tudtam fizetni. :DDD

Sosem volt még OnePlus-om, meglátjuk mit tud S8 Plus mellett, aztán két lehetőség lesz. Vagy megy vissza a OnePlus, vagy eladom az S8 Plust.

Kicsit fázok ettől a túl egyszerű OxygenOS-től, mert már-már túl fapados nekem, de majd meglátjuk.