Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-01-24 21:25:13

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6001) tibcsi0407 válasza tibcsi0407 (#5991) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Mintha csak a téma margójára húzta volna a cikket elő a zsebből az XDA. :)

Asrock X370 Taichi - Ryzen 7 1800X -Corsair DDR4-3200C16 Vengeance LPX 16 GB (2 x 8 GB) - Coolermaster Masterliquid 240 - 250GB Samsung 960 Evo Nvme - GIGABYTE GV-N1080G1 GAMING-8GD - Netgear R7800 - Oneplus 6

(#6002) Gabbbb válasza klambi (#6000) üzenetére

Gabbbb
(senior tag)

"telekomos cisco routerrel már érzek zavart az erőben"

Ezt kifejtenéd, pont ilyenem van! XD

(#6003) gergotakacs válasza Gabbbb (#5999) üzenetére

gergotakacs
(tag)

Elég sokat b@szaxik...
Melóhelyen és otthon is hajlamos jó jelerősség mellett is eldobálni a wifit. Ilyenkor a restart segít. Ez párszor felbosszantott. Még egy telóval sem sikerült a mobilnetemet lemeríteni de így az OP5nek sikerült.

(#6004) Gabbbb válasza gergotakacs (#6003) üzenetére

Gabbbb
(senior tag)

Augusztus végi frissítéssel is?

(#6005) rankesz válasza klambi (#6000) üzenetére

rankesz
(PH! kedvence)

Míg pl a telekomos dlink dir 842-vel, amit lakossági optika mellé szór a t gond nélkül megy

Carl Zeiss Sony Planar T* 85/F1.4 ZA objektív újonnn eladó

(#6006) tibcsi0407

tibcsi0407
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Vigyázzatok.

Asrock X370 Taichi - Ryzen 7 1800X -Corsair DDR4-3200C16 Vengeance LPX 16 GB (2 x 8 GB) - Coolermaster Masterliquid 240 - 250GB Samsung 960 Evo Nvme - GIGABYTE GV-N1080G1 GAMING-8GD - Netgear R7800 - Oneplus 6

(#6007) Mr.C válasza tibcsi0407 (#6006) üzenetére

Mr.C
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Még jó, hogy az XMKB-t használok :D van pár hibája, de ezzel tudok a leggyorsabban gépelni

sudo rm -rf /*

(#6008) tibcsi0407 válasza Mr.C (#6007) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Én Swiftkey-t, mert szeretem, ha a Microsoft kémkedik utánam legálisan. :DDD

(#6009) Gabbbb válasza klambi (#6000) üzenetére

Gabbbb
(senior tag)

A tied is Cisco EPC3925?

(#6010) gergotakacs

gergotakacs
(tag)

Valaki?:

http://www.onyem.com/oneplus-5-4g-phablet-55-inch-p-400?zenid=233dd9d3fe33ed59fe2f75542d3a669f

(#6011) gergotakacs válasza Gabbbb (#6004) üzenetére

gergotakacs
(tag)

4.5.10

(#6012) Hoorus

Hoorus
(őstag)

Sziasztok! Képernyő lezárásához használható ikont keresek, olyat ami után feloldásnál nem kér jelszót a telefon. Ismertek ilyet?

(#6013) Mr.C válasza gergotakacs (#6010) üzenetére

Mr.C
(PH! addikt)
LOGOUT blog

én nem merném... nem szólal meg benned a vészharang ilyenkor, hogy gyanúsan olcsó?

sudo rm -rf /*

(#6014) arktos válasza Hoorus (#6012) üzenetére

arktos
(tag)

Screen Lock Pro
Vagy pl. Nova Launcher is tudja duplakoppos képernyőzárást.

(#6015) ReMek(k)Elek válasza gergotakacs (#6010) üzenetére

ReMek(k)Elek
(újonc)

Nem olyan friss kép, de azért beszédes; ez a cég címe.

és itt a 1+ fórum ezzel kapcsolatban

[ Szerkesztve ]

(#6016) HardRic

HardRic
(PH! addikt)

(#6017) Mr.C válasza HardRic (#6016) üzenetére

Mr.C
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ára is lesz de lehet be fogok ruházni rá. Nagyon megbízható a márka

sudo rm -rf /*

(#6018) YAS-dude válasza tibcsi0407 (#6006) üzenetére

YAS-dude
(őstag)

Ilyenkor megértem, hogy az iphone visszavált a gyári apple keyboardra amikor szenzitív adatot kér be egy app.

(#6019) tibcsi0407 válasza YAS-dude (#6018) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Persze, csak az NSA kapjon belőle. :DDD

(#6020) YAS-dude válasza tibcsi0407 (#6006) üzenetére

YAS-dude
(őstag)

Bocs, dupla!

[ Szerkesztve ]

(#6021) HardRic válasza Mr.C (#6017) üzenetére

HardRic
(PH! addikt)

Skinek nem drágák, úgyhogy lehet meglepődünk. Remélem meglepődünk :D Engem elkapott a hypevonat 😀

(#6022) YAS-dude válasza tibcsi0407 (#6019) üzenetére

YAS-dude
(őstag)

Az talán a kisebbik rossz ;)

(#6023) Mr.C válasza HardRic (#6021) üzenetére

Mr.C
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Néztél már notebook skineket? :D Ne nézz notebook skineket :P

sudo rm -rf /*

(#6024) tibcsi0407 válasza YAS-dude (#6022) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Privacy már rég nem létezik, tök mindegy, hogy kinek mi megy. Csak az fél, akinek van mitől. :)

(#6025) Gabbbb válasza gergotakacs (#6011) üzenetére

Gabbbb
(senior tag)

Nem tudom így meg merjem-e venni. XDA ezzel a 3 dologgal van tele: random reboot, wifi drain, wifi drop.....

(#6026) Fleto93 válasza Gabbbb (#6025) üzenetére

Fleto93
(tag)

Én egyiket sem tapasztaltam, random reboot sosem volt, wifi problémám sem volt soha, pedig pár helyen használtam azt is - itthon és melóban TP-Link eszközök vannak 5GHz-en, ezek napi sok órában stabilak teljesen, de máshol se volt gondom random routerekkel 1-2 órán keresztül.

(#6027) HardRic válasza Mr.C (#6023) üzenetére

HardRic
(PH! addikt)

Szerencsére nem gyártanak az enyémhez, pedig hozzájuk vágnám a pénztárcám. Mondjuk elgondolkodtam rajta, hogy veszek egy nagyobb laptopra valót es kivágom de az olyan paraszt 😀 És amúgy is már karcos szegénykémnek az aluháza.

OP5-ön most éppen nudiban tolom, de lassan megjön a kedvem, hogy felrakjam a másik Black Dragonomat is. De olyan jó fémet fogdosni :( Pont ezért indultam be erre a bumperre.

(#6028) Blizzardking válasza HardRic (#6016) üzenetére

Blizzardking
(őstag)

Csodákra képes a sziloplaszt... ;]
Levakartad a dragont? :U Pedig hogy be voltál rá indulva! Nekem még van kettő :DDD :B

Aki xXx-ből többet kipróbált; tényleg szarabb az aksi a 3.x.x alatt* mint volt a 2.9-nél? Többen írták (igaz az még a 4 db peccs előtt volt), hogy vissszalépés akkuidőben.
Volt egy kis időm, holnaptól xXx 2.9 és Render Zenith kernel.

* már maga az aggasztó hogy hetente jön ki rá peccs. Engem ez nem megnyugtat hanem pont hogy kapkodást sejtet.

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#6029) HardRic válasza Blizzardking (#6028) üzenetére

HardRic
(PH! addikt)

Kellett a fém ha már végre fém telóm van. Kinézetére még mindig be vagyok indulva, de kezembe került a régi Galaxy S2-m és nem éreztem a különbséget, olyan volt, mint annak a pöttyözött műanyag hátlapja. Szóval dragon out, fém is on. Csak sajnálom azokat akik a kétdolláros tpu vacakban tartják ezt a szép telefont.

(#6030) Blizzardking válasza HardRic (#6029) üzenetére

Blizzardking
(őstag)

Értem. Amúgy xXx-en vagy még BlueSpark-kal? Próbáltál valami mást?

(#6031) HardRic válasza Blizzardking (#6030) üzenetére

HardRic
(PH! addikt)

Én is zenith. Nem jobb az biztos, idle-ben merül rendesen, használat közben normális. De Oreoig nem nagyon piszkálom. Ja de amúgy nagyon smooth.

[ Szerkesztve ]

(#6032) Hoorus

Hoorus
(őstag)

A ''google szolgáltatások'' nálatok nem zabálja az akksit? 10% fölött van a fogyasztása. Többet fogyaszt a képernyőnél is... :S

/gyári rendszer+ root/

[ Szerkesztve ]

(#6033) klambi válasza Gabbbb (#6002) üzenetére

klambi
(PH! addikt)

gyengébb a jel, sokszor vannak alkalmazások amik gondolkodnak net kapcsolat miatt

http://www.facebook.com/serverhive | http://www.serverhive.net | Mumble,Ventrilo,VPN,VPS,Játékszerverek | "Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#6034) klambi válasza Gabbbb (#6025) üzenetére

klambi
(PH! addikt)

ezek közül egyiket sem tapasztaltam. Én teljesen megbízom benne csak ajánlani tudom.

http://www.facebook.com/serverhive | http://www.serverhive.net | Mumble,Ventrilo,VPN,VPS,Játékszerverek | "Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#6035) Mr.C válasza Hoorus (#6032) üzenetére

Mr.C
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Igen, zabálta.
Van egy play alkalmazás
DisableSystemUpdateService, azt telepítsd.

sudo rm -rf /*

(#6036) Gabbbb válasza klambi (#6033) üzenetére

Gabbbb
(senior tag)

Max térerőn, routertől 5 méterre is?

(#6037) Hoorus válasza Mr.C (#6035) üzenetére

Hoorus
(őstag)

Köszi! Akkor ezek szerint Nálad megoldotta a gondot?

(#6038) Mr.C válasza Hoorus (#6037) üzenetére

Mr.C
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Én xXx-et használok. Ott alapból be van állítva de az nem működött, így kivettem és play-ből telepítettem. Így már működött de root kell hozzá

sudo rm -rf /*

(#6039) Blizzardking válasza Mr.C (#6038) üzenetére

Blizzardking
(őstag)

Pont tegnap raktam fel egy xXx-et, és ez az opció mintha nem lett volna benne. Az előző verziónál emlékszem hogy az első indulásnál jelezte is hogy majd ő mindent megcsinál, de itt nem volt ilyen. Nem tudod mi a neve? Pont ugyanaz ami a play-es appnak? Megnézem a systemben ott van-e. Ugyanakkor én nem tapasztalok merülést. :F

Szerk. - fent van az, csak kussban volt. :C

[ Szerkesztve ]

(#6040) HardRic

HardRic
(PH! addikt)

Na srácok-lányok, EZ a jelly scrolling :D Desktopon, mobilon, egyaránt élvezetes :D

(#6041) Blizzardking válasza HardRic (#6040) üzenetére

Blizzardking
(őstag)

Én Oneplus 5-ön nem látom.
:DDD

(#6042) HardRic válasza Blizzardking (#6041) üzenetére

HardRic
(PH! addikt)

Helyes, kiüti egymást a kettő jelly :D

[ Szerkesztve ]

(#6043) slayernick66

slayernick66
(kvázi-tag)

sziasztok, nem tudjatok hogy a gyartotol rendelt keszulek eseten, ha ceges hasznalatra lesz maganvallakozasban, hogy lehet visszaigenyelni az afat?
koszi

(#6044) smithsys válasza HardRic (#6040) üzenetére

smithsys
(fanatikus tag)

Ez k.jó!!! Nekem tecccik. :)))

OP6T, Samsung Tab S2 /// S7 Edge eladó, érd.: priviben

(#6045) Gabbbb válasza slayernick66 (#6043) üzenetére

Gabbbb
(senior tag)

Sehogy, kérdéses, hogy egyáltalán fizetnek-e áfát, de rendes számlát sehogy nem fogsz tudni kérni, amit a magyar hatóság elfogadna.

^Ha ez az OP3 óta nem változott, de nem hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#6046) Hoorus

Hoorus
(őstag)

Sziasztok!

Ismét szeretném a közösség segítségét kérni. Ma nekiálltam mókolni a telefont és véletlenül csináltam twrp-ben egy full-full wipe-ot, tehát mindent bepipáltam és most nem tudok romot telepíteni sem. Hiába mountolom twrp-ben, nem tudok a telefonra másolni semmit. Hogyan tudnám felflashelni a gyári romot, hogy nulláról tudjak indulni? Gondolom adb-ben kell valamit bűvészkedni?!

Esetleg OTG-kábel és pendrive kombó is megoldás lehet. Sajnos ilyenem nincs itthon jelenleg... :S (TWRP-be be bootol a telefon)

Köszönöm szépen :R

[ Szerkesztve ]

(#6047) Hoorus válasza Hoorus (#6046) üzenetére

Hoorus
(őstag)

[link]

Ez lehet a megoldás számomra? :))

(#6048) Blizzardking válasza Hoorus (#6046) üzenetére

Blizzardking
(őstag)

Ha twrp-ben rádugod a pc-re mi történik? Megjelenik mint tároló? Vagy meg se jelenik? És hogyan nem tudsz másolni rá? Elindul a folyamat csak megszakad, vagy nem is látja? Pontosan írd le plíz.
Normál körülmények között twrp-ben látni kéne a belső tárhelyet.
Lehet hogy adb bűvészkedés lesz a vége. ADB driver mindenképpen kelleni fog. Ez az O+3 összefoglalóból van.

(#6049) gergotakacs

gergotakacs
(tag)

.vcs filet hogyan tudok integrálni a calendar-ba? Total commander nyitja meg szöveges file-ként.

(#6050) Hoorus válasza Blizzardking (#6048) üzenetére

Hoorus
(őstag)

Először is twrp-ben próbáltam mountolni a háttértárat, de csak ennyi látszik windows alatt:

belépve ebbe az internal storage mappába semmilyen fájl műveletet nem tudok végezni. Kb. olyan, mint egy formázatlan meghajtó windows alatt, tehát nem tudom ide felmásolni a gyári rom zip-jét..

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.