Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parson

    addikt

    válasz -Solt- #26136 üzenetére

    Oké, köszi a véleményt, ettöl még újfent nem változott semmi.
    Hosszabb ideig tartó föfunkció-ellátás és az akkumulátor kimélés egymással járnak kéz a kézben, egyik a másik nélkül nem tud meglenni, ok-okozati viszony van köztük. Innentöl teljesen mindegy, hogy melyiket tartod fö célnak. Az, hogy ezt alapvetöen a 20% töltöttségi szint alá találták ki, vahogy nem blokkolja az afölötti használatot. Ergo szép dolog, hogy a tervezö által kigondolt és lekommunikált opció a fö irány, mégis a tervezö nem blokkolta a 20% fölötti használhatóságot. Ergo aki akarja, az tudja használni felette is, ha tetszik, ha nem. Ergo nem ördögtöl való használni. Csak ti látjátok bele ezt.

    A fö gondoddal meg az probléma, hogy talán alapból nem olyan stilusban kellene irkálni senkinek egy felmerülö témára, mint ahogy történik, és akkor nincsenek ilyen fö gond-nak nevezett válaszok. Dehát ugye amilyen az adjonisten...

    A témát én se fejteném tovább, szerintem én is leirtam a technikai oldalról a véleményem. Javaslom lépjünk túl ezen.

    ui: 'Zárójelben azért még hozzátenném, hogy nem véletlenül 20% alá merülésnél ajánlja fel magától a lehetőséget a rendszer.'

    Ezt eddig se vitattam. De mint fentebb irtam, 20% felett is bekapcsolható. Vajon akkor miért? - Azért, hogy aki akarja, az bekapcsolhassa már korábban. Mennyivel korábban? Egyéni szabad döntésed.

    [ Szerkesztve ]

    ───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

Új hozzászólás Aktív témák