Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz lo_jo #15884 üzenetére

    Nekem nem az ad pluszt, h megmondja h hogyan aludtam, hanem h előre tudok tervezni vele kicsit pontosabban - értem ezalatt, h pl most majd 2 hétig napi 4-5h aludtam max, s egyrészt szép kis sleep debtet mutatott nyilván az autosleep, viszont ami számomra hasznos volt, h alul írta, h hány óra alvással érnék kb nullára, s ez bizony általában valig érzésre is! Sokszor van ilyern sajnos helyzetemben, most is írta, h 11 és fél óra alvást kéne toljak, s másnap reggel 7kor kelek, akkor jobb lenne ekkor s akkor lefeküdni.
    Ok, ez pont hülye példa volt most, mert hatalmas adósságot halmoztam fel, s egy nap alatt nem is tudtam behozni (kettő alatt egyébként sikerült) de inkább akkor összefoglalva, amiért szeretem:
    szükségem van pár óra extra alvásra, mert nem volt időm erre a héten, s ő megmondja, h kb mennyi lenne az ideális, s emlékeztet h figyu már, ha kipihenten szeretnél holnap kelni, akkor fél óra múlva tessék elaludni.
    Na és ez nekem must have! Mert ok h érzem h fáradt vagyok, de vannak holtpontok, s estére azon általában túlesek, s nekem számít s sokszor segít h ez meg rámszól, h azért illenék most aludni mert bak lesz :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák