Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    válasz Lefty #17822 üzenetére

    Én ezt néztem meg, ez alapján csináltam :DDD Itt azt is elmondja, h mit lehet elrontani csere közben, amire figyelni kell. A kijelző kiszedése macerás lehet, nehéz lehet a műanyag spatulával kiemelni, miközben a tapadókoronggal húzod felfelé. Az akku ragasztása is odaszakadt, alig tudtam kipiszkálni alóla.

    Amire viszont sok videó nem hívja fel a figyelmet, az ennek a ragasztócsíknak az eltávolítása, ami kb. mindenképp lejön/sérül, amikor kiszeded a kijelzőt. Rohadt nehéz visszatenni, ha veszel ilyet. Ha nincs benne, akkor hajlamos lehet a kijelző pattogásra, kis rés lesz a ragasztó hiánya miatt a fém burkolat és az üveg között. Nekem is lejöttek ezek, amikor első körben visszatettem, a jobb fele pattogott, amikor oda nyomtam. Kiszedtem, és mivel esélytelennek és idegölőnek láttam ilyen ragasztócsík beszerzését és felhelyezését, barbár módon, de nagyon finoman papírragasztóval megkentem azt a kb. 1-1,5cm-es sávot, ahol gond volt. Ennek két hete, tökéletes a készülék, ha esetleg szét kellene szedni, szerintem így sem lesz nehezebb szétnyitni. A kijelző kiemelése is pont a ragasztócsík miatt nehézkes.

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák