Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrThomi

    addikt

    válasz Tetka #2797 üzenetére

    Hello, én most költöztem át 13 Pro Maxról S22 Ultrára. Szerintem képek és videók átmásolására a legjobb app a Send Anywhere. IOS és androidra is elérhető. Wireless alapú így mindkét telón ugyanarra a wifire kell csatlakoznod. A menete egyszerű de leírom gyorsan. Azt hiszem googleval be tudsz jelentkezni ha esetleg kérné, így nem kell accot csinálni szal az viszonylag egyszerűen megy. Kiválasztod az S9-en a küldeni kívánt tartalmat(fontos hogy külön van szedve így képeket és videókat külön külön tudod csak, de a végén elvileg ugyan oda teszi őket ahol voltak) majd kijön egy qr kód amit beolvasol az iphone kamerájával majd megnyitod az oldalt amit fölkínál, és ha bedob az oldalra ott a fölsőre mész ami pirossal van írva(már nem emlékszem angolul), és akkor rögtön átdob az applikációba és csinálja a transfert. Fontos hogy másolás közbe ne basztasd egyik telót se mert megszakadhat és kezdheted előről(legalább is nálam így volt egyszer)
    Én 1GB képeket kb másfél, videót 4GB kb 7 perc alatt vittem így át vittem át, szal neked a 180 gigához kell majd a türelem de gondolom függ a net sebességétől is

  • mrThomi

    addikt

    válasz Tetka #2800 üzenetére

    A Pro Maxot frissen laktam be. Ios-en kb 8 appot használok, droidon ez a szám 20. Ezzel az appal oda vissza működik a dolog. Én sok képet videót nem tartok a telón csak pár giga, azokat meg hamar átmásolom droid-droid között, illetve ezzel az emliett appal oda vissza tökéletesen müködik a 2 rendszer között is, de várd meg mit ajánlanak a többiek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák