Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz fisi #826 üzenetére

    Vizes ujjal valóban nem a legjobb, de azzal a normál ujjlenyomatolvasó a Mi5-ben sem birkózott meg.

    Vedd fel egy ujjadat többször, többféle szögben is.

    Ezzel a 3-4 mp nem találkoztam. Főleg, ha kézbe veszed és mutatja, az ujjlenyomathelyét, akkor ráteszed(ha pontosan teszed és nem a fél ujjad lóg le mondjuk), egyből oldja. (Ezt kano is látta, amikor mutattam neki a telót)

    Most direkt letettem asztalra, megvártam míg eltűnik az ujjlenyomat ikon és úgyis egyből oldott. :F Többszöri próbálkozásra is.

    Próbálj meg egy dev ROM-ot, az már 3 hónappal régebbi, mint a legutolsó stabil, és sok changelogba írták, hogy javítottak az ujjlenyomatolvasón.

    Ha a Mi9 üzemidejét kevesled, a Mix3-tól egyenesen sírnál(legalábbis a topikban olvasottak alapján). Ha Mix3-at cserélted, és annál rosszabb, akkor nagyon szerencsés voltál a Mix3-al.

    Viszont, ha úgyis utálod a telefont és esetleg eladnád, akkor próbálgasd a dev rom-ot, hátha elhozza számodra a megelégedést.

    Amit még megpróbálhatsz, amit 1-2 oldallal ezelőtt javasoltam, átállítani csak EU-s adótornyokra a keresést, mert alapból(hiába global - bár global elvileg feltételezi, hogy a világon BÁRHOL használhatod - Kínát is beleértve - szóval igazából nem helytelen működés, csak számunkra felesleges) keresi a nálunk nem használatos kínai tornyokat is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák