Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dino_m

    senior tag

    válasz dino_m #1369 üzenetére

    Tegnap miután ezt leírtam gondoltam egyet és töröltem mindent, mert volt most pár nap alatt két 12 GB-os build, de a Steamben több, mint 17 GB a játék. Gondoltam egy kis ídőráfordítást megér. Elindítottam a letöltést 15GB-ot írt. :)) Kábé egy óra alatt lejött, elindítottam, bekonfigoltam mindent. Ki-be lépkedtem, kipróbáltam a TT-t, multit, ott is váltogattam a lobbykat, free practice, quick race, egy kis karrier. Egyszer se akadtam el sehol. Ezt az újrainstallt, a megjelenésre tartogattam, de végül is nem bántam, hogy időt áldoztam rá... Eddig. :DDD
    Most meg a kormányom mondta fel a szolgálatot, vagyis a felváltókarban a mikrokapcsoló. Van hogy nem vált vagy duplán vált. Tegnap multizás közben Le Mansban mentünk, én Audi R8 LMS Ultrával mentem. Megvolt a harmadik hely, simán váltott race-re, elindultunk, elől tudtam még az első kanyar után is maradni, majd a hosszú egyenesben váltogatok felfelé 4-5-6... Egyszercsak simán visszadobott egyesbe, rögtön elkezdtem pörögni-forogni... Versenynek annyi. Találtam neten ilyen mikrokapcsolót, addig legfeljebb automata váltózhatok. :((( :(( :(

    Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

Új hozzászólás Aktív témák