Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JoinR

    senior tag

    válasz Penge@Borisz #1032 üzenetére

    Na ezen a pályán biztos nem lesz értelme összehasonlítani az időket az igazi köridőkkel :) Amennyire el van találva Zolder az iRacing-es (laserscannelt) Zolderhez képest, Laguna Seca annyira csapnivaló, ami a szintkülönbségeket illeti. Persze kicsit nehezebb meló lehetett megcsinálni, de nem sikerült valami jól.
    Eközben mondjuk egy Oulton Park-ot vagy Brands Hatch-et simán össze tudnám téveszteni az iR-es verziókkal.
    Hosszabb idő után tudtam kipróbálni a legújabb update-eket a PC-n, az FFB nagyon meggyőző. Ahogy az átterhelődésekkel változik az erő, ilyet még azt hiszem egyik szimben sem tapasztaltam (L49-cel a legegyszerűbb kipróbálni, jó móka..rF2-ben nem vagyok biztos, hogy nem tud ilyet, de azt most nem tudom kipróbálni).
    Sajnos AMD-kártyákkal még mindig tragikus a teljesítmény, minden minimumra véve (így is nagyon jól néz ki mondjuk, ami azt illeti feleslegesen jól, meglennék az integető közönség meg stb. nélkül), de még így is be kell kapcsoljak egy kis ködöt, hogy ne legyen hányingerem a szaggatástól 1 perc alatt (Rift; i5-3570k + 7870XT)..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák