Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ramos_

    tag

    válasz Har_melin #6238 üzenetére

    érdekes én mennyivel másképp látom a dolgokat

    egyrészt rohadtul örülök hogy létezik ez a játék ahol ingyen kapunk egy óriási expansiont, más játékoknál egy ilyen kiegészítőt megvehetsz a boltban, itt max vehetsz stashtabot ha szeretnél

    másrészt aki 2013 január óta tolja mint én az sztem rendkívül örül ennek az óriási vérfrissítésnek, iszonyuan szüksége volt a játéknak, hogy változzon valami, mert hiába nagyon komplex már sokaknak kezd monoton lenni és sok régi veterán streamer is lelépett, de erre mindenki vissza fog jönni

    harmadrészt sztem az új classok nemhogy szűkíteni fogják hanem növelni fogják a build diversityt, az elején attól tartok nem lesznek teljesen balancoltak a classok de egy kis idő múlva majd jobban
    mostmár simán lesznek majd ranger casterek akik majd az ingyen chain-re mennek
    vagy CI marauder akinek az unstoppable miatt nincs frozen, vagy bow duelist free fortify-al, vagy sorolhatnám a rengeteg uj kombót ami ezek után létrejön, gyakorlatilag teljesen átláthatatlan egyenlőre az egész és ez kell, igy lesz jó a játék

Új hozzászólás Aktív témák