Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz diablo1984 #25610 üzenetére

    Szerintem inkább kukázz egyet a netről ami teljesen ép. Én "megpatkoltattam" nem is volt vele semmi gond hosszú hetekig. Aztán a múlt héten a lovak közé kellett csapnom (M31: belső sávban tökörészés 90-el, majd mikor jobbról elkezdtem előzni, egyből letrepnizte kis dobozost a népművészeti agyagedény) persze én is meghajtottam mint Singer a varrógépet; lépett is egy szépet (150-re) a gép, de mikor visszalassítottam meglett a jutalmam egy Csikkendzsin lámpa képében. Persze ebben az esetben is megvolt a here-összehúzódás; lévén, hogy kikönyökölt hajtókarokat és ledarálódott turbó lapátokat vizionáltam. Aztán mikor volt időm kifaggattam a rádiót és már dobta is a 004-es tárolóból a 5508-as hibakódot; töltésnyomás esés = ergo elpukkant valami a műanyag szemetek közül ami a turbó után vannak. Mikor nyitottam fel a motortetőt már olajosan húztam ki a kezem a zárhíd alól; természetesen a "lenyomáspróbázott" intercoolernek megjött a havibaja a ott ahol annak meg kell jönnie; a lába között:

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák