Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz csaba1203 #8767 üzenetére

    Tegnap sikerült megvennem!
    Sok mindent még nem teszteltem rajta, de azért leírom eddigi tapasztalataimat, hátha segít a döntésben!
    Olvastam hogy valakinek gondja volt a párosítással. Nekem szerencsére gond nélkül 1-2 perc alatt simán megvolt minden alap beállítás. Mondjuk S9+al próbáltam, gondolom a Samsung a Samsungot jobban szereti.
    A lépésszámláló, és az ahhoz tartozó infók, mint pl az elégetett kalória mennyisége, vagy az aktív percek mérése, jópofa. Ami még ad némi pluszt hogy az óra motivál, mert írja hogy csak így tovább, meg hogy jól nyomod meg ilyenek...fasza kis cucc :D
    Van rajta egy stresszmérő is amit megnéztem magamnak. Elvileg pulzus (és légzés?) alapján méri meg az aktuális sztresszintedet...kétlem hogy rendesen múködik, de meglepő volt amikor séta közben mértem akkor közép felett volt kicsivel a szint, amikor megpihentem, akkor fél alatt valamivel, aztán este az ágyban a mérés full nyugalmat mutatott, így arra következtetek hogy vagy iszonyat mákja van az órának, és ráhibázott, vagy ha nem is tökéletesen, de működik a rendszer.

    Amitől kicsit féltem még, hogy sok helyen olvastam hogy a napon a kijelzője nem olyan jó mint pl a Xiaomiknak. Hát ezt hosszasan teszteltem, néztem alulról, felülről, oldalról, full napon, félig napom, de MINDIG tökéletesen le tudtam olvasni a legapróbb infót is a kijelzőről. Ettől persze lehet a Xia jobb, de amíg ez is 100as addig nem érdekel hogy a másik 102es. :D

    Az akkut jelenleg tesztelem..tegnap kb ilyenkor töltöttem fel teljesen és most 86%on van, és pl a pulzusmérés is megy, bár azt nem tudom milyen időközönként. És azt írja még 3 nap van benne...meglássuk :)

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák