Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shader

    aktív tag

    válasz wrola #6445 üzenetére

    Ha sportoláshoz keresel, nagyon fontos, hogy milyen app-ot ajánlanak hozzá. Sajnos valamiért ezt az infót a kínaiak szeretik rejtegetni. A youtube videókból se mindig derül ki. Valamennyicske sport funkcival mindegyik rendelkezik, de androidos órákon nekem még nem sikerült értelmesen használni google play progikat (Runtastic, Nike+, Endomondo....). A Microwear a H1-nek nagyon szupi ez a része és jó hozzá a Funfit. Lem6 felejtős sportban. LemX ahogy írták, kissé komolyabb (pulzus,sebesség, magassági adatokat is feljegyez) de hozzá a WiiWatch2 nem biztos, hogy kielemzi alaposan.
    Szóval sporthoz inkább a magasabb árfekvésű Wear OS órák jobbak (Gear, iWatch...stb.). De asszem, (ebben nem vagyok biztos) ezek zárt rendszerűek, szóval dokument vagy PDF olvasót ilyesmit nem lehet telepíteni).
    Szóval ami Androidos és a suliban is mentőöv(telepíthető GooglePlay appok) lehet és sporthoz is faxa a Microwear H1 tűnik megfelelőnek. Én egyet már beáztattam, de asszem veszek még egyet.
    Kompatibilisnek kompatibilis gyak. mindegyik telefonnal mindegyik watch...nagyjából...

    --- Sent from mobile device ---

Új hozzászólás Aktív témák