Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luc001

    tag

    válasz darkmann #1145 üzenetére

    Na majd rendelek egy Mi Band 2-öt Remélem van a TD-n az Eu-s raktárban. Úgy is a lányomnak ígértem hogy kap egyet.
    Amúgy a No1.G3 nekem ingyen volt, vagyis 7$ fizettem a postáért. ( egy hibás szenzoros telefont kaptam és ezt küldték kárpótlásul).
    Úgy néz ki hogy akkor én kifogtam egy jó szériás órát. A bluetooth nem dobálja el magát, ha netán kimegyek a hatósugárból automatikusan visszacsatlakozik. Működik a kamaravezérlés (igaz elég haszontalan)a készülék kereső ami néha hasznos. Küld értesítést facebookról emailról meg mindenről ami a telefon felső csíkjában megjelenik.
    (de csak akkor ha működik a Fudo wear app,az óra kijelzőjén a bl ikon fele zöld fele kék.)Az média audió hangot kikapcsoltam mert ha videót nézek vagy megy a GPS a telefonon a hangot automatikusan az órára teszi.
    Az nagyon jó benne hogy hívásnál rezeg, ha munka közben zúgnak a gépek és nem hallom a telefont így észreveszem hogy keresnek. És még beszélni is lehet vele, tiszta Knight Rideres csak a kocsim nem jön ide. :DD

Új hozzászólás Aktív témák