Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.F.E.R.I.

    addikt

    válasz ldave #2465 üzenetére

    Három csomagom volt összesen függőben, egy Kínából, egy a németektől és egy (a Vita) itthonról. Volt amit hetek óta vártam, volt amit csak két napja küldtek el. Persze hogy mindegyik egyszerre jött meg, mialatt dolgozni voltam. Anyám nem győzte átvenni őket, három cókmókot hoztak három különböző helyről.

    Vitából egy használtat vettem a jófogásról, három dobozos játékkal, mert csak együtt adták. 4GB memkártya van benne, 35k volt így a csomag. Két fontos szempont volt, egyfelől hogy OLED kijelzős legyen, másik pedig hogy a gép patika állapotú. Sajnos a képről nem sok minden jön át, de egy-két hajszálkarcon kívül, amit csak súrlófényben látni kikapcsolt kijelzővel, semmi baja. Szerencsére egy hölgyé volt, látszik is, hogy vigyázott rá. Ahogy görgettem végig a Hardveraprót és a többi hirdető oldalt, olyan gépeket adogatnak el 90%-ban, hogy épp csak gumicsizmával nem gyalogoltak még (talán) át rajtuk. A klazúr le van verve róluk, karcosak, de ez még hagyján, némelyik olyan mocskos is, mintha az udvaron tartották volna. Legalább takarítaná meg a faszkalap, mielőtt meghirdetné... Szóval az élmény még nagyon friss, csak próbaképp bekapcsoltam, de minden jól néz ki rajta. Majd a hétvégén jobban megnézegetem. Az egyik mellékelt játék a Rayman Origins, majd inkább ezen játszom végig, nem 3DS-en. Nekem amúgy mindig is tetszett a gép, élőben egyáltalán nem tűnik vaskosnak, hiába ez a 'Fat' változat. A Mortal mindenképp be fog figyelni még rajta, aztán majd később vadászok hozzá RPG-ket meg egyebeket.

    Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Új hozzászólás Aktív témák