Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rento

    őstag

    Sziasztok!

    Párszor már nézegettem a napelemeket régebben is, most viszont elszántam magam, hogy a következő fél évben csináltatok is otthonra egyet. Az utóbbi pár napban próbáltam okosodni, olvastam a fórum utolsó 200 hozzászólását is. Az lenne a kérdésem, hogy nem gondolkodtatok már egy összefoglaló írásában? Főleg a topic gazdát kérdezném, mert úgy látom, hogy elég nagy szakmai tudással és rálátással rendelkezik. Szerintem nagyon sok embernek segítséget nyújtana. Lehetnének benne konkrét ajánlások is márkákkal, cégekkel együtt mondjuk. 1-2 dolog már tisztult bennem is, pl. hogy az eu-solarral nem fogok dolgozatni és hogy valószínűleg growatt invertert sem fogok venni. Szóval kíváncsi vagyok, milyen márkákat illetve céget ajánlanátok nekem.
    Gödöllő, családi ház, dél-nyugati fekvésű, 45fokos cseréptető, havonta 13.000ft a villanyszámlánk, 350-400kW a fogyasztás. Én 4kW-s napelemben gondolkodtam, látva, hogy később a nagyobbat adóztatni akarják. Ha valami adatot kihagytam, szóljatok. A segítséget előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák