Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blackmirror

    senior tag

    válasz erdoke #40405 üzenetére

    2580-ért van a T-nél 8GB net?Ezt még nem láttam,de kedvező

    iPhone X@R, iPad Pro

  • #41133696

    törölt tag

    válasz erdoke #40405 üzenetére

    Azt meg nem is írtam még, hogy a 4G/LTE Modem/Router esetében is lehetett választani a részlet opciót :)

    Ezt csak azok vehetik igénybe akik két évre vállalják a hűséget

    A Sony KDL-32EX650, az ASUS Nexus 7 is hasonlóképpen (csak azoknál két éves futamidővel), és most a router is így jön. Így havonta bőven húsz felett lesz a havidíj, de ebben minden benne van, Telefon, vezetékes (NetMánia M VDSL) és mobil Internet (Net & Roll S), Sat TV Családi+HD csomag, Globe minicsomag + Unitel Classica) TV, táblagép, 4G/LTE Router/modem. Aztán bárhova megyek, ugyanúgy elérhető vagyok a Dominos mobilszámomon amiről /de akár tábláról is indíthatok VoIP hívást/ már WiFi-n keresztül Skype-olhatok stb.

    (#40407) Blackmirror: Ezért (is) érdemes telefonon ügyet intézni, mert például én sem láttam ott csak a 3225 Ft-os 15%-os kedvezményes árat. A 40%-os kedvezményt az ügyintéző ajánlotta, és szükség volt a SAT TV-s előfizetés meglétére is hozzá, illetve az is sokat nyomott a latban, hogy platina szintű ügyfelek vagyunk.

    Amúgy az ügyintézővel jól elbeszélgettünk, mondtam Neki, hogy a döntésben jelentős része volt annak is, hogy a szabályzat tiltja Domino Surf-nél a VoIP-ot, és én nem szeretek zavarosban halászni. Így szerintem remekül jártam, mert azért 150 MB havi 890 Ft-ért, és még VoIP tiltás is van elvben... vs 2580 Ft - 8 GB. Eléggé egyértelmű :)

    Egyébként Ő elmondta, hogy rugalmasan kezelik a dolgot, technológiailag van akinél működik DS-nél is van akinél nem :)

    Amúgy éppen most hívtak, hogy még egy nappal korábban tudják szállítani a készüléket és a kártyát mint ahogyan az tegnap meg volt adva.

Új hozzászólás Aktív témák