Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zeki

    nagyúr

    válasz prozodus #109891 üzenetére

    Lehetséges ok, más kapta meg véletlen a számod. Az ügyintéző elbaxta.

  • dptrsk

    Topikgazda

    válasz prozodus #109891 üzenetére

    A SIM egy polcon pihen vagy egy (bekapcsolt) készülékben van, csak nem használjátok?

  • MrCsiT

    addikt

    válasz prozodus #109891 üzenetére

    Nem is értem, hogy mi a gondod a mobil app-al, hiszen teljesen jól mutatja az egyenleget, pl. itt is:

    :DDD

    más:
    Díjcsomagok témához:

    A minap jött hírlevél a T-től (akinek ez a "T" itt "Telenor"-ként megy át, az olvassa annak, nem érdekel, lol. ) hogy "akár 35 Ft-os percdíjért is telefonálhat előfizetés esetén" - hát ez szánalmas: a Domino FIX csomag a jelenleg még aktiválható MOST opcióval legrosszabb esetben is 19 Ft-ot kér egy percért, tehát, ha előfizetésre váltok, akkor beszélhetek kb. 2x-es percdíjért! Ezt nem sorolnám a kihagyhatatlan ajánlatok közé.

    A Maraton adatcsomag nem fogy el hó végén, tehát a kb. 3600 Ft /3,5 GB ha elég 2 hónapra, akkor máris szó nincs havi 4000 Ft-os havidíjról, mint egy előfizu esetén, hanem jóval olcsóbban kihozható 1 hónap.

    Hozzáteszem, hogy a Digi teszt amerre én járok (Bp-n) arra teljesen jó, így már arra sem feltétlen veszem a fáradtságot, hogy aktiváljam a Domino Day ajánlatot, hiszen a Digi-s sim miatt korlátlan adatmennyiségig forgalmazhatok. Amíg az általam használt appok és szolgáltatások számára elegendő az a sávszélesség (és az) , addig már csak azt remélem, hogy a teszt időszak majd nem év végéig, hanem jövő év végéig tart :DDD ..és azt, hogy ha végül a 0 Ft-tól eltérően beárazott kereskedelmi termék lesz belőle, akkor lesz olyasmi kedvezmény is a Diginél, mint a T-s Magenta csomagkedvezmények. (Csak a T-nél az alapdíj ami nincs rendben: drágák a díjcsomagok. Pláne a korlátlan csomagok: mintha az a világ legextrább szolgáltatása volna. 15 éve, talán. Ma már nem az, és csak felébrednek majd egyszer, talán..)

    Amit szintén nem értek a Telekom ajánlatokban, hogy szegény Viber-t miért utálják annyira, hogy kvázi közösségi app-nak sem számít, holott rengeteg ismerősöm használja? :F Amíg az nem lesz ingyenes, addig számomra az "a közösségi alkalmazások nem használják az adatkereted" csak egy marketing rizsa marad, valós tartalom nélkül, mert számomra ez nem igaz.

    *: a korlátlan adatcsomagot és adatforgalmazási lehetőséget természetesen ésszerű használat és felhasználás mellett értem, nem torrentre.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák