Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanti

    addikt

    Azért a Kingstont én nem húznám le.

    Nekem két Kingston SSD-m van, Meg másmilyenek is, de nincsen baj velük. Pontosan a Kingstonokból az egyik öt éves a másik meg három. Mennek szépen, pedig az idősebbik már csak 50%-os kondícióval rendelkezik.

    Memóriakártyából meg használok Kingstont és Hamát is, mindegyik rendben van.

    Amúgy a Kimgston pl. nand chipeket nem is gyárt, csak felhasznál. Nanya, Micron, SkHynix, Samsung, Toshiba, Intel, stb... a teljesség igénye nélkül. Ezek gyártanak mindenféle és fajta memóriákat, a Kingston csak nevesíti és fölhasználja a termékeiben, akár a Hama, és még sok egyéb gyártó.

    Az lehet a háttérben, hogy Kingstonból adnak el a legtöbbet a jó árfekvés miatt, és így abból kerül ki a legtöbb hibás darab.
    Ja, és az elmúlt évek legjobban hamisított memória termékei Kingstonok voltak. Pendrájvok, SSD-k, SD kártyák.

    Mindegy.
    Lényeg, hogy nekem még a régi Fuji Finepix S1800-ban is egy 16GB-os Kingston SDHC kártya van, és lassan hat éves, problémám nem volt vele, pedig rengeteg kép is videó készült rá.

    Nekem ez a személyes tapasztalatom.

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák