Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz Laraxior #48520 üzenetére

    Rátapintottál a lényegre. ;)
    És #48521Czmorek:
    Működik mindene, az igaz. Egy hétig 4*2 GB normál 1600CL9-es G.Skill Rip Jaws ramokkal ment is, a 2. héten kapott még 4*2 GB ugyanolyan ramot, de aztán elkezdett crashelni, mint rájöttem, ha nem ECC-s ram van benne, a WIN se áll fel minden esetben, ECC-s ramokkal csont nélkül, a HWINFO-ban folyamat szórja a WHEA hibákat.

    Tehát, nem reklamálhattam, lejárt a hirdetésban vállalt egy hét. :(

    8*4 GB 1600-as REG ECC-s ramot toltam bele, meg is van a 32 GB ram, de jönnek a hibák szépen sorba....
    Méghozzá CPU IMC-re, de végigraktam 3 CPU-val, és ugyanez, a 3 CPU a kínai Q67-es lapomban meg hibátlan, normál ramok mellett is. :U

    Tekintve, hogy igen csak bitang lapról van szó, megörültem, amikor megláttam hogy van belőle eladó, 45k-ért.

    Nem mondom, hogy szándékosan vert át vele, mert előszőr ment rendesen normál ramokkal is majd 2 hétig, REG ECC-s ramokkal bármikor, játszottam is rajta hetek számra, csak hát na...

    Még megvan még az eredeti hirdetés. :U

    Ami fura, és nekem rögtön szembetűnt (s neki állítása szerint nem - ezt utólag leleveleztem vele):

    Összerakva:

    Szóval, hát na. :N

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák