Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz Remus389 #45715 üzenetére

    Azért nekem csak piszkálja a fantáziámat... :K

    Egy FPS játékban az a 2-3 ms kb. simán megment, persze hogy érzékelhető. :K

    Jól szalad az X5677-em, W10-el, aztán nmemrégóta W7-el (a fentebb írtakban kifejtettem, hogy miért rágtam be a W10-re).

    Hűtőből bátran ajánlom kemény tuninghoz (6 magoshoz is), a BeQuiet! Dark Rock Pro 3-at, azzal nem járhatsz rosszul.

    Az X5677 (tudom, ez csak 4 mag) 4,6-ra húzva LinX/IBT alatt is 10 kör high-on, max. 65 fokos, úgy, hogy a ventilátor vissza van fogva silentbe. ;]

    Játék alatt 45-52 fok, idle 32-35 között.

    Persze ezek durván 20 fokos szoba mellett értendőek.

    Az újabb játékok egyre inkább 4+ magot használnak (erről álmodoztak, mikor megjelentek az első AMD FX-ek is :)) ), ezen CPU-k tényleg addig fognak szolgálni:

    1. alaplap legyen a földön
    2. be nem vezetik a vizet. :D :DD :DDD - na jó, meg nem jelennek az AVX, stb újabb utasításkészletre erősen támaszkodó játékok - de ilyen talán még most sincsen. :U

    SSD-vel (anno volt benne) semmi sebesség hátrányt nem éreztem WIN alatt, akár az i3-as, akár az i5-ös gépemmel néztem össze. :N

    Mind az X58-as, mind az i3-as gépemen a HT tiltva van, ez még azért hozzátartozik (az i5-nek meg nincsen HT-ja ;] ).

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák