Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    válasz subaruwrc #31299 üzenetére

    Nyilván hw-BOOT-ra úgy kerülne fel hogy olyan emberke neve alatt legyen az erdmény akit ismernek már ott... Itt PH-n meg mind1 odaírnánk csapatmunka volt! :K
    A részvétel szerintem korlátozódjon azokra akik érdemben adnak is cuccot a dologhoz... nem azért mondom felőlem jöhet aki akar csak felesleges oda annyi ember! :K
    Véleményem szerint megrendezhetjük itt nálunk a kecóban :D Vagy mondjatok mást!

    (Am csak halkan hogy legaranciázott az egyik 580-as holnap jön elvileg de nem gigát kapok vissza hanem asus-t ;] )
    Xeont szerezni szerintem pont nemlesz könnyű... egy x5660 van az adott nemtudom hogy csak másik ugyan olyan mehet be mellé vagy mind1 csak 6 magos legyen... de szerintem ugyan olyannak kell lenni... namost eddig a ph-n 2 db fordult meg az egyik itthol van nálunk, a másikat mpierre kolléga eladta pestre... Nemhiszem hogy az új gazdája visszaadja egy nitrós tuninghoz :U

    [ Szerkesztve ]

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Új hozzászólás Aktív témák