Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz dime27 #25875 üzenetére

    De, a HAF-ról beszélek. Ugye ott alapjáraton ott úgy van, hogy van az első 14cm-es venti alul. Az hűti a winyókat, majd a VGA-t, de a levegő nem jut fel a procchoz, mert egy átlagos hosszúságú VGA elzárja az utat. Nálam a Stackerben pont a procihűtővel hosszanti párhuzamban van egy első szívó venti, így a beszívott levegő egyenesen a procihűtőre irányul. Onnan meg párhuzamosan megy kifelé a házból. Ugyan ez a hűtési rendszer a Cosmos S-ben is, ugyan olyan HDD keret megy bele, ugyan azzal a felfogatással. Tehát pont ugyan úgy lesz a hűtés benne kialakítva, csak átrakom a Stackerből. Tehát a Cosmos -ba rakok felülre is egy HDD keretet, amire megy a venti, és alul megmarad az eredeti keret a VGA-nak.
    Egyébként már kipróbáltam, és nem volt változás, ugyan olyan jól hűtött. :B Csak a Cosmos-ban kicsit nagyobb lesz a hely, lent lesz a táp, és lesz rendes kábel elvezetés. :B

    ceaser: A rev. C-s már kicsit feszesebb, de az sem az igazi. Mindenképpen érdemes alátétezi, nekem majd 1cm-el meg van toldva. Ja, az első X lefogató ami nekem van, nagyon gyengén fogta rá a procra. Simán megcsavartam rajta. Na, ezt most én úgy alátéteztem, hogy nem tudod elcsavarni. És így a korrekt, elég nagy szégyen, hogy ilyen vacak lefogatót adtak a hűtőhöz, Thermalright ezen a téren elbújhat, és volt pofájuk majd 15k -t elkérni a cuccért. :W

    HSM: Nálam anno volt az oldalsó keretben 4db 12cm-es venti. 2 az alaplap felső, kettő az alsó részét fújta. És a hőfokok nálam rosszabbul alakultak az alaplapon. Ellenben a VGA-nak jót tett az oldalsó venti, hűtötte a nyákot. Így már csak az alsó részen használom őket. :)

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák