Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Qru #23593 üzenetére

    Persze, nem is medium-on játszok, hanem egyenesen 800*600 ultra-low, ez a perverzióm i7 920-al és 5850-el a 22-es moncsimon. :W :W :W

    A sima, régi Crysis mellé a 3870 mellé nem volt elég a Q6600-am alapon, pedig az élsimítás kivételével 1680*1050 DX9 maxon játszottam. :U Tudom, nem I7 920, de egy ilyen 2 szálon is alig futó játéknál nem igazán jönnek ki a q6600 gyengeségei.

    Szerencsére már nem érdekelnek ezek a marhaságok, hogy tesztel töltsem a drága időmet, mint régen.

    (#23586) katt777: Nem rakom fel mindig maxra a grafikát, csak ésszel. Nem célom harmadolni a sebességet láthatatlan különbségekért... (Pl. sima 2X-es élsimítás helyett 8X+Edge detect)

    "GTA4-et meg direkt úgy írták, hogy minden hardveren kevés legyen"
    Összeesküvés elméletet már kaptunk eleget tőled, megsúgom, full közepes gépen is tök jól fut a GTA4, ha az embernek van elég bátorsága megfelelően lehúzni a grafikai beállításokat. Persze, ha az ember nem képes belátni a hardvereinek a korlátait, az nem a játék hibája, akármit is írsz. :U Épp most játszom újra a sima régi Crysis-t, ami már több, mint 3 éves, és nagyon boldog vagyok, hogy végre rátehettem a DX10-et, élsimítést, meg az extra magas DX10 minőséget, és megvan a bő 25-30 FPS-em, és korát meghazudtolóan látványos, és így maximálisan élvezetes 3.-szorra is. Mikor a játék megjelent, a 3870-el DX9 kisebb max-jával is éppen elment bő 25FPS-el élsimítás nélkül, de bosszankodhattam volna, milyen szarul optimizált, hogy DX10 übermaxon 8XMSAA-valalig fut el egy 8800GTX SLI-n...

    Az engine-es dolog... Éppen ez a baj, hogy hiába van neked 8 szálad meg 4 magod, ha a játék, csak 2-t tud kezelni, és abból az egyik kritikus... Egy magod maxon fut, ahova a 2,66Ghz k**va kevés, a második félgőzzel megy, a maradék 6 szál meg lógatja a lábát. Ja, hogy szar az engine, és különben is, miért nem E8600-am van? Nekem a saját gépemből kell a maxot kihasználni, hogyha a legjobb élményt akarom kicsavarni belőle. És nem fogok X helyett Y játékkal játszani, mert valaki szerint jobban optimalizált...

    "Azért abba belegondolhatnál, hogy ha már egy i920 kevés egy közepes VGA (GTX460) alá, akkor vajon mi a francnak adnak ki a VGA-gyártók újabb kártyákat, hiszen ha igaz lenne a CPU-limit, azokkal vajmi keveset gyorsulna a megjelenítés."
    Ebből tisztán látszik, hogy semmit nem értettél meg abból, amit írtam. :N Semmit.
    És abba belegondoltál már, hogy órajelre az I7 920 az elmúlt néhány év egyik leglassabb órajelű procija? Ilyen téren citromdíjat is kaphatna, mert sok játék egy erősebb I3-on gyorsabban fut. Az órajelet nem tudod egy "buta" játéknak 200 szállal és 60 maggal se pótolni. De nem ártana azt is észrevenni, hogy pl. ott vannak a 8xx-es I7-ek, amik turbóval simán 3,5Ghz-es magasságokban vannak turbo-val, vagy a 950 majdnem 3,2Ghz-el, vagy a 975 3,5Ghz körül.... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák