Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz Dare2Live #14017 üzenetére

    Hát igen nem mindegyik proci egyforma elég nagy szórás van tuning képességek terén.
    Például az enyém sem valami tuning bajnok. CSorBa-nak van jó procija az övé 200MHz-et ver az enyémre azonos feszeken :) De az övé teljesen más FPO.
    Én sem emésztem magam ez miatt bár jó lenne ha 1,3V alatt menne 4200-at mert 1,3 főlőt már még a legjobb hűtőkkel is nehéz hűteni.
    Az az érdekes hogy ahhoz a plusz 200MHz-hez (4200) mennyivel több feszt kell adnom.
    Még a 4GHz-et viszi 1,264V-on a 4,2GHz-hez már 1,328V kell, és itt már fűt rendesen:D
    Meg az a fránya V dropp 1,4V-ot kell állítanom hozzá a BIOS-ban,a P35-ösöm is droppolt de közel sem ennyit :U
    De ekkora teljesítményre nem mostanában lesz szükségem. A 24/7-es beállításom alap órajel 0.976V-on alulfeszelve. Így a fogyasztása sem durva ;] És mindenre elég.

    katt777: Na igen gondoltam hogy nem sokat számít a ram süni, de most nézzem már javították CL9-re. Csak aki hiszékeny volt könnyen beszívhatta ha megvette mint 2000MHz-es CL7-es modulokat ;]

    Ja és igen ASrock az lenyomja az anya vállalatot meg a Gigát is :C Szép és még olcsó is :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Új hozzászólás Aktív témák