Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave0825

    őstag

    Üdv.

    Z750-esekhez lenne kérdésem. Rendeltem egy fokozatkijelzőt (most nem tudom linkelni, korábban írtam), ki akartam próbálni, bedugtam az ülés alatti 4 pines csatlakozóba, motor indít, kijelző végigszámol 0-6-ig, majd 0-t mutat. Ha be akarom tenni sebességbe, leáll a motor, és a kijelző F-et ír. Újrapróba, ismét ugyanez. Kicsit vártam, hogy melegedjen, hátha sűrű az olaj, azért áll le, 60 °C-ig vártam, ugyanez. :F
    Lehet köze hozzá, hogy FUEL-t ír a műszerfalon? Benzin van benne, nem sok, de sokáig ki volt támasztva (2 hete), és 1-esen villog az üzemanyagszint, de azért 1/3-ig van a tank kb. (nem néztem, de el név tűnhetett belőle). Ha kihúztam a kijelzőt, akkor is ezt csinálta, szóval nem amiatt.
    Mi lehet szerintetek? Első Kawasakim, ráadásul első 4 ütemű motorom is, úgyhogy annyira nem tudom, hogy valami biztonsági szempontból adott hőmérséklet alatt nem engedi-e sebességbe tenni, vagy ilyesmi, vagy álló helyében valami gondja lett-e... :F

    Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Új hozzászólás Aktív témák