Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz Moleman #85956 üzenetére

    Ami miatt engem lenyűgöz, az nem a naprakészsége. Abban lehet egy Waze köröket ver rá a felhasználói tábora miatt (mondjuk Google tulajdon, nem vágom miért nem ültetik át a GMaps-be).
    Számomra az adja a zsenialitását, hogy mennyi mindenről van átfogó infója és ezek szerves részét képezik a szoftvernek.
    Meg a felhasználói élménye: random navigáció indítása, felbukkanó üzenet új funkcióról, ha kitérőt iktatnék be azt így tudom menet közben. Majd indulás előtt figyelmeztet, hogy a cél esetleg be fog zárni, mire odaérek. Sávinformáció kötelező funkció, és a hangnavigálás is teljesen használható - mármint vakon, mert mondjuk apám az igo-t nem is nézi, csak hallgatja (és ez veszélyes, mert mindig későn szól a 8.3) -, még azt is közli, hogy a cél az út melyik oldalán van. (Apám régi igo-ja még az éttermet se ismerte tavalyi térképpel, nem hogy nyitvatartási időt, de még a konkrét címet is benézte - amit persze telefonon néztem ki, h majd az igo odavisz. Jah, odavitt...)
    Megérkezéskor felajánlja, hogy elmenti a parkolóhelyet, majd jön a social network része a dolognak.
    Szvsz kibaszott jó termék.

    Offline térkép számomra olyan elavult dolog, mint a cellphone/featurephone az okostelefonok világában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák