Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zgospel

    őstag

    Hülye kérdés következik, de ha egy picit is okosabb leszek a kapott válaszok után akkor már megérte.
    Szóval itt van a Schaaf gyerek legújabb videója ahogy 9 fokban valami hegyi szerpentinen koptatja a lábtartókat, ránézésre ugyanolyan könnyedséggel mintha 35 fokos kánikulában tenné. Bridgestone S21 R gumik vannak a motoron amivel megy.

    Na most én kb 3 hete olyan 12-13 fokban voltam kanyarogni, és nekem bizony érezhetően csúszkált az eleje is, egy nagyobb fékezésnél még be is blokkolt az elsőkerék egy pillanatra. 1 héttel később amikor már 18-20 fok volt egyáltalán nem csúszkáltam ugyanazon a szakaszon, teljesen stabilan fordult a motor és teljesen magabiztos tapadásom volt. Az én gumim Pilot Power 2CT, 2 évnél egyik sem öregebb.

    A hülye kérdésem pedig, hogy lehet hogy 9 fokos hidegben ő (látszólag) egyáltalán nem csúszkál én meg majd összeszarom magam hogy el ne taknyoljak?
    1, Csúszkál ő is csak sokkal ügyesebb motoros, én meg balfasz vagyok és még rá is parázok minden apró csúszásra?
    2, Ennyire jó gumi az S21R?
    3, Én nem melegítem fel rendesen a gumijaimat és ezért csúszkálok (ördögi kör)?
    4, Egyéb?

    :B

    https://www.flickr.com/photos/zpapa/

Új hozzászólás Aktív témák