Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    Megjártam az V. Suzuki Savage találkozót Orfűn, qrva jól sikerült buli volt. Nagyon klassz embereket ismertem meg! Nem kicsit volt felcuccolva az öreg csótány (teljes túrafelszerelés + DSLR-fotóscucc) :

    Több, mint 40-en összejöttünk, 28 különféle motorral. Ezek csak a Savage gépek és gazdáik:

    De voltak sokan egyéb gépekkel is: Virago, Harley, stb., jellemzően volt Savage tulajok, akik azóta nagyobbra ültek.
    Nekem ez volt a túracucc főpróbája a jövő évi erdélyi kalandhoz, egy-két dologról most bebizonyosodott, hogy másképp kell megoldani: az őszinte kőkemény földre fektetett polifoam szivacs az én reumás tagjaimnak teljesen alkalmatlan a pihentető alvásra, így jövőre felfújható gumimatraccal megyek, az már tuti! Picike turista gázfőzőt is vinnem kell, mert Orfűn reggel 10 előtt sehol nem lehetett kávét kapni, én meg anélkül nem tudok működőképes állapotba kerülni reggelenként. :N Így megpakolva is motorozható maradt a gép, bár tovább csökkent amúgy is szerény végsebessége: ellenszélben mentem végig odafelé, 80-85-tel, szerpentinen felfelé helyenként 2-es csőgáz, 40-nel!!! :D

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák