Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz alvaro #22330 üzenetére

    A motoros tanfolyamon törted össze magadat?

    Én - bár hihetetlenül hangzik - kb. 6-8 motoros találkozón vettem részt, motor és motorjogsi nélküli vén f*szként. Kalocsa melletti kis dunaparti faluban, Foktőn található a Pirates Family (régebben Fekete Horgony) Mc. székhelye, a srácok nagy részét személyesen is ismertem, jó haverok, egyszer kicsaltak (kimentem bringával), aztán minden évben kijárogattam hozzájuk: sörözni, dumálni, zenét hallgatni, motorokat fotózgatni. Néha kocsival (ott alvással, másnap kijózanodva haza ), többnyire csak bringával (egy napra, reggeltől másnap hajnalig, éjjel piásan haza tekerve az erdőben, 5 km-ről...)

    Eleinte nagyon jó volt az egész, kisebb létszámú, ingyenes belépőjű, jó hangulatú bulik voltak, aztán valahogy elüzletiesedett az egész: áttették a helyszínt a Szelidi-tő partjára, zárt kempingbe, méregdrága belépőt szednek, szinte csak a pénzes motorosok járnak, de azok tömegével, szinte kinézik, aki nem milliókat érő V2-essel megy be... ....na azóta (vagy 6 éve) nem voltam közöttük.

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák