Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz boogie84 #16247 üzenetére

    nem azzal van baj, h kérdez valaki, hanem ha nulla utánanézzésel itt kitaláljuk, egymást hátbaveregetve, hogy jóaz. :D
    beírta volna valaki a gugliaba azt, h etilén glikol, sztm 10 perc alatt olyan mennyiségű infóhoz jutott volna hogy fel sem merül a kérdés, aztán mégsem pörgünk egymás között, hogy vajon mi is lehet a dolog nyitja. :D
    mondjuk ha csak úgy beszélgetni akarunk, nekem az is jó. :D

    a másik dolog ami beugrott. az újabb R6 omban kb 4 évesen cseréltem le a hűtőfolyadékot. a kiegyenlítőtartályhoz vezető szelep alja (vagy hűtőradiátor kupak) tele volt alusorjákkal, valszeg öntőforma kötőanyagtól elkezdve van ott minden, szóval ez olyasminek kellene lennie, mint az első olajcserének, a dzsuvát kiviszi.
    ez az alusorja, meg kopadék annyira nem tesz jót semmilyen tömítésnek. Nem volt vele problémám sosem. de még egy pont amiért érdemes cserélni a hűtőfolyadékot.
    a vízpumpakenéssel nem tudom mi van, a tömítőfelületeknél mindig beszélik ezt a bizonyos hűtőfolyadék film réteget. viszont azt sztm a sima víz is meg tudja csinálni. versenymotorokba tilos fagyállót tenni. A vízpumpa ott is elvan. A tömítőgyűrű anyagán van leginkább a hangsúly.

    [ Szerkesztve ]

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák