Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neutron23

    csendes tag

    válasz Topiccsendőr #143444 üzenetére

    Köszönöm a segítséget! Elöl egy progresszív wilbers rugó van, szóval elvileg "normális", tavaly volt teló karbantartáson az X-bikenál, de amúgy elég puhának érzem az elejét, féktávon érzem hogy összeül rendesen. Hátul még a gyári rugóstag van, most teljes előfeszítésen van, tavaly középen volt és egy-egy jobban sikerült kigyorsításon pumpált/libegett a motor. Most ez egyelőre megszűnt. Nem tudom használt öhlins vagy bármi tuning cuccot, hogy tudnék venni ehhez a motorhoz, nem nagyon szokták ezt pályakörülményekhez tuningolni. Kicsit tanácstalan vagyok hogyan kezdjek neki az egésznek. Akkor ezek szerint kezdjek a rugókkal.

    "Ezutan lesz utban minden, ami alul van, es tul lent. Sztender, labtarto, kipufogo. A csillapitas nagyon sokaig nem problema." - Eddig a lábtartó csavarjait sikerült lekoptatni, de mióta csúsztam kakucson a frász jön rám mikor leér...most ehhez próbálom egy kicsit magam visszaszoktatni. Úgy ment el az eleje ahogy írtad.."elol meg egyszeruen ki fog menni jelzes nelkul."

Új hozzászólás Aktív témák