Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz A Zéé #142210 üzenetére

    :R :R

    Emlékszem B-re is volt valami sztori, hogy maradt A2-öm csak biztosra akartam menni a buli előtt köszi.

    doc igen csak a kérdés a szlovákiai és az ausztriai süniket érdekli-e egy fehér fecni. :D

    Pttypang aha na ez akkor *va jó lesz ha aug végére nem fog átfutni mert mire kiderül lefutom-e addigra már a szállásokat se fogjuk tudni lemondani. :)) Havernak viszont ma mondták a sikeres C végén még jókor tette mert jövőre emel mindenki mert tablettel kell majd követni GPS-en keresztül, hogy adott tanuló levezette-e a szükséges kilométer számot. Tudom tudom a trükközések de anno B és A2-nél is örültem, hogy hamarabb vizsgázhattam... ha meg nem lett volna meg levezettem volna az óráimat. De tele a tök ezzel a sok kategóriával, hogy 16, 18, 20 és még most 24 is jöhet valami vizsga. Annyira lendületben vagyok szerintem jöhet hajóra is meg kisteherre is 2 és 4 év múlva csak, hogy el ne szokjak tőle. :DDD

    Emelést ki nem várom így is mivel hülye és lusta vagyok 2x-re fogom megfutni mert tavaly is elfogyott a cérna mikor ment a lassú folyóson a hiszti ne hátsó fékezzek csak kuplunggal menjek mert azt úgy kell és el fogok esni másképp. :U Mondanom sem kell idén másik iskola...

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák