Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert1998

    veterán

    válasz bardi #140304 üzenetére

    Voltam tavaly előtt a HUMDA vezetéstechnikai treningjen. Az autós verzión. Az oktató tisztán elmondta, hogy a vonalnál 50-rol satu fék. Fura érzés lehet egyeseknek, de teljes erőből tipord meg a féket. Akár van abs, akár nem. Csak csináld.

    És ahogy mondod, a csoport fele simán 2.5-szeres fék távot vett még ennek ellenére IS!
    És én úgy gondolom, hogy aki egy tréningre elmegy, azért talán a tudatosabb fajta sofőr lehet...
    Rántó padon úgy pörögtek az emberek, mintha nem lenne holnap, hiába volt sok autóban mindenféle okos elektronika.

    Nekem sem a fék, sem a vizes gyanta, sem a ranto nem okozott egyszer sem problémát, pedig csak abs volt az akkori automban, semmi más. 😎

    rotfhb
    Amikor valami melegebb, mint a környezete, arra nem csapódik le pára. A hideg dolgokra teszi ezt.

    Somatom
    Alap képzésén is lesz vészfék, szlalom, egy kézzel, állva motorozás, vész kikerülés.

    Bacus
    Azért én úgy gondolom, hogy ha egy autón nem tudja a jobbágy annyira nyomni a pedált, hogy blokkoljon a kerék, tapadási körülményről függetlenül, akkor ott vagy a kormány és az ülés között van a gond, vagy a fékkel, de egyik súlyosabb, mint a másik!

Új hozzászólás Aktív témák