Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz norbert1998 #130730 üzenetére

    Már hogy a viharba ne tudnék? Még videót is csináltam róla! :D
    JELI Motors Enduro tréning - személyre szabottan kemény!
    Csinálnak többféle tréninget, mi enduró tréningen voltunk. Sajna a kamerám lemerült, és akkor még nem volt a DJI-hoz tarcsi-akksi, így a végén a siratófalazás már nem kerülhetett bele. Van túraenduró tréningjük is (gondolom a Varával oda mennél), azon még nem voltam. Da Attila és Bence is tök jó! Mindketten nagyon képben vannak, de Attila pedagógiai szintje azért jóval túlmutat Bencéén - de ez már csak a korkülönbség miatt sem meglepő. :)
    Ami fontos, hogy ott is 2 csoportra bomlik a csapat, és leginkább tudásszintnek megfelelően. Aztán ha változik a dolog, akkor át is szervezik, mi így kerültünk a KLX-ekkel hamar az EXC-k közé :DDD
    Szóval láthatod, itt is érvényesül a kiscsoportos foglalkozás előnye, hogy személyre szabottan tudnak foglalkozni Veled! :K

    Azt viszont nem tudom mennyit mentél már terepen! Ha még sokat nem, akkor én javasolnék előtte egy Hungaroring Dirt képzést, ami ugyan csak 4 óra, de betonstabil alapot ad! (A 8 órás változata viszont pénzkidobás, ugyan azt csinálják benne, csak elnyújtva, mint a rétest.)
    Van a Hondának is tereppályás tréningje (is), ami szintén nagyon király! Viszont oda már úgy érdemes menni, hogy a Hungaroringin túl vagy, mert a Hondánál kevesebb (jóval!) az elmélet, és inkább a csapatás/fárasztás ment, amikor még Urbán Attila tartotta a képzéseket (az utódjáról semmit sem tudok).
    Ez a 2 tréning olyan, ahol adják a motort! Mindenképp ezzel kezdeném mielőtt sajátmotoros tereptréningre mennék! Utána lehet menni Jeli-hez, ha keményebb terepre vágysz, vagy Urbán Attilához, ha inkább csak simára. Van a Drivex-nek is tereptréningje is, de azon nem voltam, és nem is nagyon néztem, így sokat nem tudok róla...

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák