Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz pakfong #116502 üzenetére

    belenéztem pár videójába, ami az oktatásáról szól, de az az igazság, hogy nálam 100x többet tud a motorozásról, így ha valamiben kamuzna sem biztos, hogy észrevettem volna. Az viszont biztos, hogy oktatóként rohadtul nem volna neki szabad leállni utcán versenyeznie a tanulókkal, márpedig amikor utoljára balesetet szenvedtek, akkor pont ez történt, és bizony nem is úgy, ahogy a videóban elmondta utána. Az esetet elmesélte másik fél is, akit történetesen ismerünk... :W

    (#116503) Micsurin
    igen, azt a szeletét, aki tud írni, olvasni! Persze nem mindenki közülünk sem, de Őt már egy ideje nem láttuk erre! :DDD

    (#116505) canniball
    Drivexnél is jött a mail anno, és most külön megkerestek mindenkit, hogy újraindultak, és akarunk-e, vállaljuk-e, stb.
    Az oktatáson a kötöttségek (ennyi idő kötöttségekkel való együttélés után) egyáltalán fel sem tűnik, pláne, hogy azért az idő nagy részében motoron ülsz! ;)
    Legalább van új mottó is: ahány kanyart a vírus tönkretett, annyit kell az oktatáson helyrehozni! :D

    (#116507) Mosquito34
    lehet nevetni, vagy lenézni érte, de már egy ideje biztos vagyok benne, hogy el fogok menni hozzá, pont azért hogy ne látatlanban, mások által elmondottak alapján nyilatkozzak az oktatásáról :B

    (#116510) baboss
    véletlenül sem szeretnék senkit megbántani, de a fiadnak nem lehet túl sok összehasonlítási alapja más trénerekkel, más tréningekkel, vagy egyáltalán rutinnal kapcsolatban. Abban 100%-ig biztos vagyok, hogy rengeteget tanult az oktatáson, és nagyon hasznosnak fog bizonyulni, ez nem is lehet vita tárgya! :B

    (#116513) bjoey
    esetleg még azt írd meg, hogy milyen motor, és milyen használat mellé nézed ezeket! ;)

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák