Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gizmo94

    veterán

    válasz silentkiller #7610 üzenetére

    Neked jó lesz, ha kihasználod. Valóban nem jó azoknak, akik keveset beszélnek, mert ott feleslegesen fizetik ki a pénzt. Nekem a Telenornál okostarifa 600 volt és elvileg annak bőven elégnek kellett volna lennie a havi 12.000 Ft-jáért. Mellé még két kisebb tarifa volt 2.200 Ft.-ért havonta, plusz a családi csomag a 3 kártyára (3600Ft.)és egyszerűen már öröm volt ha kettessel kezdődött a számla (nagyon ritka eset) és nem 34-36.000 volt havonta. A tarifa okos is volt a telenorral együtt, mert totál lehúzott, csak én voltam a hülye idióta, hogy ennyi ideig fizettem. Ráadásul már alig mertem telefonálni, keveset beszéltem és így is annyi volt a számlám mndig.. Részletes számla volt mindhármon, úgy tételezve,hogy követhetetlen legyen. Háromszor számolva háromféle megnevezéssel ugyanaz, a percalapú számlázás horror, kapcsolási díjak, összevissza az egész,a végén meg a csodás összeg, hogy kiégett a retinám tőle.. Jó ideje úgy voltam már ahogy te. Alig telefonáltam már szinte ( mert nem mertem) és fizettem mint az állat. Ebből közel 20 év után legem lett és beléptem a royalhoz. ez a két simre havi 15.000 és az egyik korlátlan, no limit, a másik meg velem ingyen beszél és még más irányba is marad. Haláli nyugalommal telefonálok amennyit csak akarok, nem számolgatom az sms-t, és tudom mennyi lesz minden hónapban. Csak azt bánom, hogy nem sokkal! korábban léptem meg.

Új hozzászólás Aktív témák