Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szajbee

    tag

    válasz club1 #3022 üzenetére

    Nekem T-mobilos előfizetésem van jelenleg, van még a hűségemből több, mint egy év. Mindig is másodperc alapon szerettem volna beszélni, de nem tudtam, hogy ez ilyen könnyen elérhető. Most álltam neki keresni ilyen flottákat, biztos nem vagyok tisztában mindennel.

    Fontos lenne nekem, hogy én legyek az előfizető és a számlafizető is, nem is tudom ezt máshogy elképzelni. Látni szeretném mit beszéltem, mennyit, merre stb. úgy, mint az előfizetési számlámon.

    Maradnék a T-mobilnál, gondolom a hűségidőmet le kéne töltenem, vagy felbontása miatt zsíros összeget kéne fizetnem (ikon200). Csak úgy biztos nem engednek át egy másodperc alapú csomagba :)

    Ami még probléma, hogy magánszemély vagyok. Mivel konkrétan ma fogalmazódott meg bennem az ötlet, hogy flotta, így vajmi keveset tudok az egészről. vagy rá kéne vennem a cég vezetőit, hogy csináljanak egyet, vagy órákat kutakodni a neten.

    Valakinek ötlete jó kis T-mobilos flottára? :) Legyen másodperc bármerre, plusz 1 gigás internet.

Új hozzászólás Aktív témák