Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 66zio

    aktív tag

    Sziasztok, olvasgattam a topicot, de azért felteszem a kérdést.
    1. Tévére szánt összeg, forintban?
    200-250e huf fali konzollal.
    2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
    Film, esetleg majd játék konzolon.
    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
    55-ös méretre gondoltam, de még barátkoznom kell ezzel a mérettel nagyon nagynak tűnik. Bár távolság 3m - 3,5m kb.
    4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
    Nappal sem éri közvetlen napfény, de van redőny sötétítéshez.
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
    Szemből.
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
    Netflix, HBO, Youtube
    7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
    HDMI :)
    8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
    Mind1, falon lesz.
    9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
    Mind1
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
    Új.

    Ahogy olvasgattam e kategóriában a TCL 55C735-t ajánljátok. Van más versenyző ebben a méretben? Fali-konzolból ezt néztem ki. [link] Többet nem szeretnék érte adni. Teszik ebben, hogy sok mozgatási lehetősége van.

    Ha kisebb tévét néznék, azt olvastam tőletek, hogy talán a Philips 50PUS8807/12 megérheti, az most ráadásul akcióban van az Alzán. De kisebb is, meg a VESA szabványa nem jó. 200x300, amihez a fentebb linkelt konzolfajta nem jó..

    Emag vagy Euronics lesz a győztes bolt (ezek vannak értelmes távolságban személyes átvétel miatt). Van valami amire érdemes figyelni, vagy mehet ahol épp a legolcsóbb?

    Köszi a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák