Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • felhasználó2

    tag

    válasz Domxc #40881 üzenetére

    Az az igazság, hogy nagyon buta vagyok ezekhez a készülékekhez, leragadtam fényévekkel korábban és nem is használnám ki nagy részét az alkalmazásoknak. Ezért is említettem azokat a készülékeket, amikről korábban írtam. Jelenleg egy SE W810i-m van. Szerinted értek az érintő képernyőhöz? :W
    Ideadta az öcsém az xperia 8at és köszöntem szépen, a csörgő telefont nem tudtam felvenni :D 26 évesen? Miközben pc-n nőttem fel s napi szinte foglalkozok vele (tudom a kettő nem feltétlen összefüggő de akkor is)! :C

    Szóval az igényeim nem nagyok, egy megbízható, strapabíró készülék, amivel tudok netezni és zenét hallgatni.Letettem totálisan a képkészítési igényemről, mert úgy látom, a mostani készülékek a cybershotot sem közelítik meg. Elég gáznak tartom ezt....Reméltem azt túlszárnyalhatom, de úgy fest, el sem érhetem.

    Szóval így keresek én olcsó, nekem való telefont. Nem igazán akarok én lépést tartani az újításokkal a technikával, ilyen téren. Szerény igények, amiket szeretnék kielégíteni!
    Ennek fényébe is marad a csak és kizárólag: Samsung galaxy 3, mini és Blade ajánlás?
    Nem kekeckedni akarok, csak feleslegesen, nem szeretnék olyan telefont venni, amit tudom, hogy nem használok ki! App world, sajnos azt sem tudom micsoda :U

    Asha-t már néztem korábban, de csak drágát találtam!

    u.i: persze azért filmezni néha jó volna rajta, így utólag belegondolva :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák