Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sholom

    tag

    Sziasztok!

    Autó vásárlás előtt állok. Hatchback és kombi jöhet szóba. Ki is néztem egy jónak tűnő gépet:

    Audi A3 2008 (Facelift)

    [link]
    [link]

    Eddig volt Fiat Punto-m (2003) és Peugeot 307 SW-m (2007) melóra, de annyi baj volt mindkettővel, hogy eladtam őket. Kb. évi 4x megálltak az út közepén, minden javítás minimum 40e volt. Most olyan autót keresnék 4 millió körül ami nem fog cserben hagyni és jó minőségű. 2009-es Toyota Avensis is van a családban, a régi Corolla szintjét meg sem közelíti. Ezt is évi 2x kell szervízbe vinni minden nyűggel.

    Fontos még az autó megjelenése is, így a Ford és koreai autók pl. kizárva.

    A kilométert nem nézem, szerintem az nem szempont, inkább az állapot ami számít. Ti mit tennétek a helyemben? Megvennétek a faceliftes 2008-as A3-at? Vagy nem éri meg 5 éves autóval szenvedni és keressek valami mást ami max 2-3 éves de pl. olasz-francia? Elmentem kipróbálni az Audit, engem elsőre meggyőzött. 5 évre tervezem az autót, 10 éves lesz addigra. A Punto 10 év után darabokra hullott, a Peugeot meg már 6 évesen a használhatatlan kategória lett. Bízok a német minőségben, ismerőseim VW, Audi gépei nagyon jók, semmi különösebb baj nincs velük (azt hozzá kell tenni, hogy mind 2010-es vagy utáni)

    :F

Új hozzászólás Aktív témák