Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz -v- #59237 üzenetére

    Még sosem vettem autót hahu-ról, szóval nem tudom mi ott a tipikus. A CarinaE-t a szomszéd városban élő idős főorvostól vettük személyesen, az azt következő Avensis-t pedig a toyotaclub-on intézte nekem a reálszisztéma budában dolgozó egyik klubtag (első tulaj, full extra, végig vezetett szervizkönyv) de mivel 1 év alatt én 2k km-t mentem vele, a Carina-t is eladtuk, mert csak állt, apám meg talán 3-at tett még az Ave-be és nem mert bele pakolni, mert sajnálta, inkább eladtam és vettem neki a Corollát, amit egy ismerőstől sikerült megszerezni, előtte egy nyugdíjas mentősé volt (6000-es kisváros, mindenki mindenkit ismer), az az előtti (első) tulajt nem ismertük. Az már csak a sors szomorú fintora, hogy bár a corollára lett egy vonóhorog is rakva, (fater nagy szőlősgazda volt és kellett valami cuccolni) de soha nem volt használva, mert mielőtt használhatta volna meghalt. (mondjuk most jó a horog, mert ahol élek, ott a garázsba tolatni kell és ha a horoggal koccolom a falat, akkor éppen be lehet csukni a garázs ajtót)

Új hozzászólás Aktív témák