Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • espadawin

    friss újonc

    Mit vennétek első tanulóautónak? Kicsit késve, de 30 éves fejjel nekem is 1-2 héten belül meg lesz a jogosítványom :DDD de kellene valamit vezetnem is. Valami egyszerű szerkezetű autót keresek, ami nem kér sok kenyeret. 1-1,5 milliót szánok rá, dízelt szeretnék venni mivel vidéken lakom és a legközelebbi bármi is 30 km-re van. Illetve nyár után megyek ki Németországba, ezért ottani pályára is talán jobban járok dízellel. Igazából 1 nagyon max 2 évre tervezek vele. 15 éves, 2008-09 körüli autókat néztem eddig, ford focusokat, toyota auris, seat vonalon, nézegettem még fiatokat is. Alapvetően egyedül vagy párban használnám, de, nem lenne gond azért ha többen megyünk valahova azért hátul, ha nem is nagy kényelemben, de azért elférjenek mögöttem, 185 cm 90 kilós vagyok.

    Eddig talán a ford focus mk2 1,6 tdci ami tetszetős, viszont teljesen hülye vagyok az autókhoz, ebből találtam nagyobb választékot viszont nem tudom hogy motorikusan és egyéb szempontból mennyire megbízható. Olyan 1-1,2 millió körül már látok ilyeneket és akkor a maradék pénzt rendbe rakásra költeném.

    Bocsi a kisregényért és köszi a segítséget előre is. :R

Új hozzászólás Aktív témák