Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    Kicsit eltűntem, mert betegeskedtem, de azért közben megnéztem pár Xsara Picassot. Elég lehangoló a helyzet. Nem valami jó állapotban vannak. Nem tudom az összes ilyen-e már, vagy csak nem találtam még belőle jót. Kezd elkeseríteni a helyzet, mert már megint péntek van, ráadásul július vége, de még mindig sehol a kocsi. Kezdek összezavarodni, hogy mitévő legyek.
    Újra előszedtem közben a Honda FR-V témát, hogy legyen valami alternatíva a Picasso mellé, de nem tudom. Korábban ezt azért vetettem el, mert nagyon ritka, alig van hozzá bontott alkatrész, és hasonlók. Azért itt 1,5-2M között már ki lehet fogni egy 1.8-as benzines példányt az utolsó néhány évből. Az a bajom vele, hogy nem tudom meddig tartják ezek majd az árukat, így is már az összes 15 éves és afeletti.
    Szerintetek érdemes ezzel foglalkozni? Azon túl, hogy a mérete jó lenne, bár engem zavar, hogy elöl is 3 ülés van. Egyelőre 4-en vagyunk még csak, a 6 személytől távol.
    Xsara Picasso a jobb, vagy inkább a Honda FR-V?

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák