Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    Sziasztok!

    Végre eljutottam idáig a sok vágyakozás után, pénz a zsebben, nemsokára indulok nézelődni/venni.
    Túl tettem magam sok mindenen, Opelek hadán, lebeszéltem magam a Ssangyong Rodius-ról is, végül valami sokkal egyszerűbb, megszokottabb mellett maradnék. Focus. Egy jelen pillanatban még 4, de egy éven belül esélyes, hogy 5 tagú családnak csak a kombi jöhet szóba. Sokat keresgéltem, és tudom, nem kilométeróra állást meg ilyeneket veszünk, de azért van egy határ. Amikor Zafirára simán kiírják, hogy 640000-et ment már 2008-as létére, akkor elgondolkozik az ember, hogy tényleg meg akarja-e venni. Konkrét kiszemeltjeim is vannak, és igazából egy fontosabb kérdéssel jönnék ide, amire nem igazán tudom a választ.
    Focus 1, Focus 2 vagy megéri azt a 100-150 Mátyás felárat a C-max 1, C-max 2?
    Igazából még nem is olyan széles, mint a sima kombi Fóka, meg rövidebb is. Van olyan nagy és könnyen pakolható a csomagtartó, mint egy kombinak? Vagy csak a magasabb ülések miatt veszik az emberek, mert könnyebb ki-beszállni?

    Bocsi, mégis van még egy kérdés. Az alvázszámnak hol és mennyire hihetően lehet utánajárni neten civil emberként?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák