Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilchi

    őstag

    Szép estét.Továbbra is keresem a következő autót,kb. egy hónap múlva már lehet esedékes lesz a csere.Mostanában Audikat is néztem,abból is a B7-es A4 modellt.Kíváncsi lennék az automata tiptronic váltóra és a quatrora,ezért olyanokat nézegettem.Ezt a kettőt találtam,ami tetszene/érdekelhetne

    Audi A4 első

    Audi A4 második

    Tudom mindkettő a (lehetséges) problémákkal rendelkező 2.0-s TFSI-vel van szerelve.Mint az Octavia RS,amit szintén nézegetek.A két autó közül melyikkel lenne érdemes esetleg foglalkozni?Azért ha "normálisan" bántak vele és az első nagy szervizbe belefektetek egy olyan 400-500 ezret,teljes vezérlés csere/folyadék csere/koksztalanítás/váltóolaj-csere/egyebek, akkor gondolom nem kell feltétlenül nyitott szájjal mennem abba a bizonyos erdőbe :) .Sokan dízel motorokkal ajánlották nekem ,de munkába járáskor (2x20 km) nem melegedne fel sztem rendesem a motor.És nálam inkább a rövid távok a jellemzőek.

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Új hozzászólás Aktív témák