Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz lowzor #10438 üzenetére

    "Az SDMC gyártja ... "
    Na, ezt tuti sose találtam volna meg (kössz). A név alapján rákeresve nekem ezt sehogy sem dobta fel.

    " ... jobban tetszik, mint Google TV ... "
    Ezen elvileg Android TV van és nem az újabb Google TV. Tudtommal nincs igazán nagy különbség, csak kb. más a launcher.
    A "developer options" elérhető rajta, vagy ilyet ne kérdezzek? :)

    #10440 ®abstract®
    " ... amig fizeti a gyarto addig van de a kugli & netflix csak ugy elveszi neves cegektol is.. "
    Az tudtommal max. akkor, ha valahonnan bugázott kulccsal rendelkezik az adott készülék. Egy már megvásárolt, legális kulccsal rendelkező eszköztől nem vonják meg csak úgy a cert.-et.

    #10441 Imi1981
    Nem tudom jártál-e már a topic-jában, de elég sok a rossz vélemény róla.
    Addig míg csak streaming nézegetésre használod, addig általában nincs gond, de ha már "offline" is szeretnéd, akkor jönnek a gondok. A gen. 1-et is sikerült elcsesznie a gyártónak. Volt egy frissítés, ami pár nap után vissza is lett vonva. Na, ha ezt a "szerencsés" tulaj feltette, akkor annak box-nak kicsengettek. Nem, nem lett belőle tégla, de belassult, nem úgy játszott le filmeket, stb.
    Szóval, ha tudod, szerintem vidd vissza, és nézz valami mást (akár ilyen HAKO PRO-t, ami felől most én is kérdezősködöm itt).

Új hozzászólás Aktív témák